Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Лор-діагностика проводиться у паціентів з слуху, зору чи носу. Вона важлива для виявлення причин проблеми, постановки діагноза та назначення лікування. Ми розглянемо, яка лор-діагностика використовуеться для дослідження вух.

Лор-діагостика. Aksimed.ua. Діагностика лор органів

 

Аудіометрія

Аудіометрія - процедура, спрямована на дослідження гостроти слуху та виявлення рівня слухової чутливості до певних звукових частот. За допомогою аудіометрії можна діагностувати деякі приховані захворювання. Також, дана процедура проводиться для виявлення втрати слуху на початкових стадіях.

 

Показання до проведення аудіометрії

  • Стан хронічної або гострої глухоти
  • Запалення середнього вуха (отит)
  • Перевірка результатів терапії
  • Підбір слухового апарату

 

Як проводять аудіометрію?

Аудіометрія - це унікальна діагностична методика, яка не має протипоказань і не дає жодних ускладнень. Для проведення аудіометрії не потрібно введення яких-небудь предметів у вухо, уколи або анестезія. У зв'язку з цим, цей спосіб лор-діагностики слухового сприйняття застосовується навіть у маленьких дітей.

Процедура аудіометрії досить проста. У вушну раковину отоларинголог (ЛОР) подає сигнал певної сили і частоти. Якщо людина чує сигнал, він натискає на кнопку, якщо ні – кнопка не натискається. Таким чином визначається поріг чутності.

 

Тимпанометрія (імпедансометрія)

Тимпанометрія – діагностична процедура, в ході якої тестується реакція вуха на тиск і звук.

Проведення тимпанометрії може бути призначено при таких захворюваннях:

  • Отит
  • Перфорація барабанної перетинки
  • Проблеми, які пов'язані з роботою євстахієвої труби

 

Як проходить тимпанометрія?

Як правило, перед початком тимпанометрії доктор світить ліхтариком у вухо, щоб переконатися в тому, що там немає сторонніх об'єктів або сірчаної пробки. Після цього у вушний канал вводять інструмент, що нагадує зонд. Пацієнт при цьому може відчувати невеликий дискомфорт. Коли отоларинголог (ЛОР) починає проводити вимірювання, пацієнт чує гучні звуки. В процесі тимпанометрії докор змінює внутрішньовушний тиск, змушуючи рухатися барабанну перетинку. Під час проведення тимпанометрії пацієнтові не можна ковтати, рухатися або говорити.

Лор-діагностика обох вух, як правило, займає всього кілька хвилин. Робити зазначену процедуру можна в будь-якому віці. Особлива підготовка до тимпанометрії не потрібна.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання