Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Історія виникнення електрокардіографії датується XIX століттям. Саме тоді й з'явилися найперші кардіограми, записані відомим французьким фізиком Габріелем Ліпманом.

Суть у тому, що серце людини в процесі безперервної роботи створює електричні потенціали, які записуються на стрічці спеціальним приладом – електрокардіографом.

Сучасна медицина, останні досягнення якої представлені в Клініці неврології «Аксімед», має численні й найбільш точні методики ЕКГ, що дозволяють поставити точний діагноз.

 

Для чого використовується Електрокардіографія?

 

ЕКГ використовується для виявлення проблем, пов'язаних з роботою серця. На жаль, симптоми, пов'язані із захворюваннями серця, найчастіше не відчутні й можуть тривалий час не давати про себе знати, тим самим обтяжуючи захворювання. Не говорячи вже про те, що запущена патологія серця найчастіше приводить до вкрай важких наслідків.

Тому в медицині настійно рекомендується проходити час від часу профілактичне обстеження, особливо якщо Ви маєте шкідливі звички або ведете сидячий спосіб життя.

Електрокардіографія використовується для визначення багатьох розповсюджених і небезпечних недуг, у тому числі:

  • хронічного або гострого міокарда (інфаркт та ішемія міокарда);
  • гострої серцевої патології;
  • регулярності й частоти серцевих скорочень;
  • різних позасерцевих захворювань;
  • порушення обміну електролітів;
  • фізичного стану серця;
  • порушень внутрішньосерцевої провідності;
  • ішемічної хвороби серця.

В клініці сучасної неврології «Аксімед» Ви зможете одержати грамотну консультацію, пройти високоточну діагностику на сучасному устаткуванні й одержати ефективне лікування. Метод діагностування складається індивідуально, виходячи з симптомів і побажань Пацієнта. Це може бути як стандартна ЕКГ, так і більш сучасний метод Холтера, УЗД серця й багато інших варіантів.

Не варто відкладати на завтра те, що потрібно зробити вже сьогодні. Лікарі «Аксімеда» допоможуть зберегти Ваші серця!

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання