Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Електроенцефалографія (ЕЕГ) — це запис біоелектричної активності головного мозку, який здійснюється шляхом накладення електродів спеціального апарата — електроенцефалографа — на поверхню голови. На початку дослідження здійснюється запис фонової (без провокації зовнішніми подразниками) активності головного мозку: пацієнт сидить із заплющеними очима в тиші. Потім проводиться запис викликаних потенціалів. Викликані потенціали — це реакція мозку на зовнішній подразник (світло, звук, частий глибокий подих).

 

Коли призначається Електроенцефалографія?

 

ЕЕГ призначається лікарем при багатьох захворюваннях головного мозку і найчастіше відіграє вирішальну роль у постановці діагнозу. Абсолютними показаннями до ЕЕГ є:

Окрім цих захворювань, ЕЕГ може призначатися лікарем для оцінки функціональної активності головного мозку при будь-якій його патології (цереброваскулярні захворювання, наслідки черепно-мозкових травм, нейроінфекції та інше). При епілепсії та судорожних синдромах ЕЕГ є індикатором ефективності проведеної терапії (зменшення або зникнення епіактивності мозку). Клініка «Аксімед» має сучасний багатоканальний комп'ютерний енцефалограф, який дозволяє одержувати якісні та інформативні електроенцефалограми.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання