Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото консультативного прийому ортопеда-травматолога

З самого дитинства нам так чи інакше доводиться відвідувати кабінети лікарів - фахівців з різних напрямків медицини. Не є винятком і консультації лікаря ортопеда-травматолога, до якого звертаються після різних механічних пошкоджень тканин і органів. 

Як правило, консультація досвідченого лікаря-травматолога здатна істотно полегшити життя хворому. Спеціалізація травматолога - це лікування, реабілітація та повне відновлення пацієнта і життєво-важливих функцій організму, спричинених травмою.

Важливі симптоми для відвідування лікаря травматолога 

Спеціаліст обов'язково повинен оглянути хворого у випадках:

Крім цього, в компетенцію ортопеда-травматолога входить лікування таких поширених захворювань, як сколіоз, остеохондроз, кіфоз, артроз, некроз, артрит

Під час візиту Пацієнта до лікаря, ортопед-травматолог повинен з'ясувати детальні обставини травмування хворого, загальний стан здоров'я, уважно ознайомитися з медичною карткою, потім приступати до огляду пацієнта.

Медична допомога при зверненні до лікаря ортопеда-травматолога 

У разі необхідності, травматолог призначає додаткові обстеження УЗД, МРТ, біопсію і інші сучасні види діагностичних обстежень. Якщо ви звернулися в лікарню з переломом, розтягом або забоєм, травматолог повинен обробити ушкоджене місце відразу після надходження хворого до медичного закладу. 

У випадку дуже важких і хворобливих ушкоджень опорно-рухового апарату, лікаря необхідно викликати додому. Ортепед-травматолог зможе надати першу медичну допомогу: ввести знеболюючі препарати, загіпсувати або зафіксувати потрібну кінцівку спеціальної пов'язкою. У важких випадках, що супроводжуються кровотечею, больовим шоком, оперативним наданням першої медичної допомоги займаються фахівці швидкої медичної допомоги. Вони можуть обробити рану, знезаразити її, перев'язати. 

Травматологи клініки "АКСІМЕД" нагадують, що на цьому етапі, лікування зовсім не варто припиняти, адже в подальшому будуть необхідні перев'язки, обробка ран, спостереження за процесом відновлення кісток. На перших порах може знадобитися знеболювання. Тому регулярні візити до ортопеда-травматолога до завершення реабілітації - запорука подальшого гарного самопочуття.

Сучасний і комфортний Центр реабілітації пацієнтів після травм і інсультів, що розташований в клініці "АКСІМЕД" - унікальне місце в Києві, де новітні тренажери і уважний персонал зроблять все, щоб якомога швидше повернути вас до колишньої форми. 

Звертайтеся в "АКСІМЕД" – обирайте кращих!

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання