Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото прийому дитячого ортопеда-травматолога

Коли ми хворіємо - це звичайно пригнічує, але коли хворіють наші діти - це справжній стрес для батьків і всієї сім'ї. Ми, дорослі, на своєму лікуванні намагаємося заощаджувати і завжди намагаємося ухилитися від походу до лікаря. Але, що стосується здоров'я наших малюків, тут ми не можемо собі дозволити ризикувати і всіляко оберігаємо їх, а в разі погіршення самопочуття, шукаємо кращих фахівців. 

Клініка "АКСІМЕД" у Києві - медичний заклад якісно нового рівня, де працюють кращі фахівці в галузі неврології та суміжних сфер, а новітні зразки обладнання для діагностики та лікування гарантують позитивний результат кожному Пацієнту. Саме тут діти і дорослі можуть отримати медичну допомогу найвищого класу. 

Особливості професійного підходу лікаря до дитини

При лікуванні маленьких Пацієнтів, ортопед-травматолог, крім професійних навичок, повинен вміти знайти підхід до дитини, допомогти їй в психологічній адаптації після травми. Отримуючи травму, дитина разом з тим отримує серйозний стрес, з яким впоратися дуже складно. 

Дитячий травматолог клініки «Аксімед» оперативно з’ясує рівень складності травми, характер отриманих ушкоджень. Як стверджують дитячі травматологи клініки "АКСІМЕД", найбільш поширені пошкодження, що зустрічаються у маленьких пацієнтів - це удари, гематоми, переломи, струси мозку. При діагностуванні травм у зовсім маленьких дітей, складність виникає в тому, що можливі ознаки у малюка можуть трохи відрізнятися від симптомів аналогічної травми у дорослих.

Симптоматика дитячих травм і захворювань найчастіше прямо залежить від віку дитини і від рівня його фізичного розвитку.

Таким чином, достовірно повідомити стан малюка дитячий травматолог зможе тільки після спеціалізованих медичних діагностичних процедур: рентгенографії, ехоенцефалографії

Відкриту рану важливо оперативно продезінфікувати. У разі невеликих, поверхневих ран, цілком достатньо обробити рану перекисом водню або дезінфікуючим розчином. 

Ні у кого ще дитинство не проходило без саден і синців, падінь з велосипеда і дерева. Не позбавляйте своє чадо, таких улюблених і захоплюючих забав, а в разі подібних прикрих випадковостей - запишіться на прийом до дитячого травматолога клініки сучасної неврології "АКСІМЕД".

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання