Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото лікування внутрішніх захворювань

Тіло людини - це унікальна природна система, в якій всі механізми і вузли працюють в гармонії з іншими. При цьому, основу життєдіяльності всього організму складають внутрішні органи, які прийнято об'єднувати в системи: дихальну, серцево-судинну, видільну, шлунково-кишкову, імунну, нервову та ін. 

Сучасна медицина небезпідставно стверджує, що захворювання хоча б одного з органів будь-якої з систем несе в собі підвищений ризик важких наслідків для загального здоров'я організму.

Сьогодні важко знайти фахівця, який би не погодився, що такі негативні фактори, як погана екологія, шкідливі звички, неправильне харчування, стреси тощо  скорочують термін нормальної життєдіяльності організму.  

При цьому, як відзначають лікарі клініки «АКСІМЕД», підступність різних хвороб внутрішніх органів, значною мірою, залежить від відсутності первинних ознак.  Захворювання, згодом вимагають проходження курсу лікування внутрішніх хвороб, можуть протікати приховано або безсимптомно, не даючи ніяких ознак, до тих пір, поки не відбудеться збіг несприятливих обставин. Причому відбувається це, як свідчить багаторічний професійний та життєвий досвід - в самі незручні для Пацієнта моменти.  

Найменший збій імунної системи або збільшення інтенсивності впливу негативних факторів на організм - і хвороба, нерідко, завдає нищівного удару. 

Ознаки внутрішніх хвороб 

Ознаками необхідності негайного лікування внутрішніх хвороб можуть бути явне порушення їх функцій, біль в області ушкодженого органу.  

З метою уникнення такого роду ексцесів, лікарі клініки «АКСІМЕД» радять при перших ознаках,  звертатися до спеціалістів, які допоможуть правильно діагностувати захворювання і скласти персоніфікований курс лікування. 

Діагностика внутрішніх хвороб 

Процес діагностики складається з первинної пальпації і збору анамнезу на підставі скарг пацієнта. Надалі, в залежності від індивідуальних особливостей, лікуючий лікар або залучає вузьких фахівців і призначає лабораторну та інструментальну діагностику, або відразу призначає курс медикаментозного та немедикаментозного лікування, арсенал яких в Клініці «АКСІМЕД» досить широкий. 

Медичне лікування внутрішніх хвороб

Процес лікування внутрішніх хвороб, в більшості випадків, полягає як в медикаментозному, так і немедикаментному лікуванні. Це здорове харчування і фізіотерапевтичні процедури. 

Щоб встановити точний діагноз, важливо звертатися в медустанови, в який є справді сучасне медичне обладнання і кваліфіковані спеціалісти. У цьому контексті для Пацієнтів, що проживають в Києві, так само як і для гостей столиці, важливо взяти до уваги, що саме такі можливості для діагностики та лікування внутрішніх захворювань вже сьогодні надає клініка «АКСІМЕД», що знаходиться в 5-ти хвилинах ходьби від ст.м. Лівобережна. Високоточне сучасне обладнання допомагає лікарям з точністю поставити діагноз і виявити ступінь захворювання.  

Складаючи програму лікування, лікарі клініки враховують індивідуальні показники організму, тим самим зводячи до мінімуму ймовірність виникнення побічних ефектів від лікування у вигляді алергій або ускладнень.  Разом з програмою лікування Пацієнтам завжди надаються професійні рекомендації щодо подальшої профілактики внутрішніх та інших захворювань.  

Звертаючись за медичною допомогою в клініку «АКСІМЕД» - Пацієнти роблять вагомий внесок в зміцнення свого здоров'я!

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання