Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото гастриту

Швидкий темп життя, неправильне незбалансоване харчування, зловживання фаст-фудом призводить до проблем з органами травлення.

За словами фахівців з внутрішніх захворювань клініки «АКСІМЕД», сучасної клініки поліпрофільної допомоги, в наш час справжньою проблемою стає таке захворювання як гастрит, що вимагає якісного лікування.  

Гастрит – запалення слизової оболонки шлунка. Причиною хвороби найчастіше є специфічна бактерія хелікобактер пілорі, ну і звичайно сама людина. Адже неостанньою причиною виникнення гастриту є неправильне харчування, зокрема вживання напівфабрикатів з фастфудів, прийом дуже гарячої або дуже холодної їжі, інтерес до екзотичних страв, які переповнені різними спеціями. Також причинам гастриту є ураження шлунка алкоголем, нікотином і різними ліками, зокрема, такими як аспірин.

Види гастриту

  • Гострий - є причиною негативного впливу зазначених факторів і вимагає негайного лікування.
  • Хронічна форма гастриту проявляється у Пацієнтів, які нехтують здоровим харчуванням і допускають повторні дії негативних чинників на організм.

Лікарі «АКСІМЕД» також акцентують увагу на тому, що бактерія, яка викликає гастрит, може жити в організмі людини довгий час без серйозних наслідків для нього, поки накопичення негативних факторів не зробить свою справу і питання необхідності лікування гастриту «встане на повний зріст».

Окремо варто відзначити, що найчастіше гастрит протікає практично без симптомів, але тільки лише до тих пір, поки не з'являється тяжкість в шлунку, сильний біль, блювота, зниження ваги та ін.

Хочемо зауважити, що лікування гастриту народними методами без попередньої консультації лікаря-гастроентеролога, вельми часто погіршує і так тривожний стан, і підвищує ймовірність трансформації гострого гастриту в розряд хронічного, відповідно ускладнюючи методику лікування гастриту.  

Пацієнтам, які страждають від гастриту важливо знати, що тільки кваліфіковані лікарі, які мають новітнє європейське лікувально-діагностичне обладнання здатні вчасно виявити і провести якісне лікування гастриту.  

Клініка «АКСІМЕД», до речі розташована поруч зі станцією метро Лівобережна, має всі можливості для надання першокласної допомоги Пацієнтам, що страждають від гастриту. Новітнє обладнання, зокрема, гнучкий гастроскоп «Olympus», відповідає світовим стандартам і дозволяє провести якісну і високоточну діагностику шлунка і шлунково-кишкового тракту. Кваліфіковані лікарі клініки, при необхідності за допомогою лікарів вузьких спеціальностей (гастроентерологів), складають Пацієнтам персоніфікований курс лікування.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання