Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото лікування бронхіту

Одним з найважливіших і найбільших органів людського організму є легені. За добу вони перекачують близько 10000 літрів повітря. Але буває і так, що такий природний насос просто виходить з ладу, в результаті негативного впливу на нього різних розладів і захворювань. 

Одним з найбільш небезпечних захворювань є бронхіт, який вимагає швидкої діагностики та адекватного лікування.

З точки зору медицини, бронхіт - це запалення бронхіального дерева з активним виділенням слизу. 

Варто звернути увагу на те, що бронхіт - це в переважній більшості вірусне захворювання, і тому завжди існує ризик зараження. Виділяють 2 види бронхіту: гострий і хронічний.  

Симптоми бронхіту 

Основними симптомами гострої форми бронхіту є: сухий або вологий кашель, підвищення температури, хрипи.

Хронічний бронхіт, як правило, супроводжується незначним кашлем, і задишкою після фізичної роботи протягом усього життя. При загостренні захворювання - частота кашлю збільшується, піднімається температура. Лікування хронічного бронхіту вимагає від Пацієнта і лікаря злагодженої спільної роботи з викорінення цієї недуги.  

Лікарі «АКСІМЕД» акцентують, що Пацієнтам важливо сприймати бронхіт як дуже серйозне захворювання, і тому лікування бронхіту повинно проходити під пильним наглядом кваліфікованого фахівця.  

Медичне лікування бронхіту 

Необхідно розуміти, що несвоєчасне та неправильне лікування призводить до тяжких наслідків, зокрема, проблем з серцем. Під час захворювання продовжувати вести звичайний спосіб життя дуже небезпечно.

Якщо Ви справді піклуєтесь про своє здоров’я і здоров’я своєї сім’ї – зверніться до кращих кваліфікованих лікарів у м. Києві в клініці «Аксімед». Терапевти клініки мають багаторічний досвід, розуміють, що найважливіше для швидкого одужання  індивідуальний підхід до пацієнта, правильний підбір медикаментів. Під час первинного огляду пацієнт проходить повноцінний огляд організму на рахунок виявлення інших захворювань, а також стадії розвитку захворювання. Курс лікування бронхіту складається персоніфіковано, спираючись на індивідуальні показники організму пацієнта.

Не зволікайте, запишіть на прийом і отримайте якісне лікування в клініці «Аксімед» 

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання