Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото лікування гіпертонії

Гіпертонія або артеріальна гіпертензія – це хронічне захворювання, при якому спостерігається стійке підвищення гідравлічного тиску у артеріальних судинах. Підвищення тиску змушує серце працювати з більшим навантаженням.

Нормальний кров'яний тиск у стані спокою в здорової людини має знаходиться в межах 100—139 мм рт.ст. систолічного тиску (верхнє значення) і 60-89 мм рт.ст. діастолічного тиску (нижнє значення). 

Підвищення артеріального тиску, найчастіше відбувається час від часу майже у кожного (наприклад, після фізичного навантаження, індивідуальна реакція на зміну погоди, реакція на стрес), однак якщо ж проблема стрибків тиску починає турбувати Вас все частіше або навіть регулярно, важливо негайно звернутися до фахівця.

Причини гіпертонії 

Основною причиною виникнення гіпертонії, як інформують фахівці Клініки «АКСІМЕД», є зменшення товщини дрібних судин, внаслідок чого порушується нормальний потік крові і рівень тиску на стінки судин підвищується. В результаті, серцю необхідно більше сил, щоб проштовхнути кров по судинах.  

Гіпертонія – одне з найпоширеніших захворювань серцево-судинної системи у світі. І якщо раніше на це захворювання страждали здебільшого люди похилого віку, то зараз гіпертонію нерідко можна зустріти навіть у дітей і підлітків. 

Головною небезпекою цієї хвороби є той факт, що високий артеріальний тиск може послужити причиною передчасної смерті, а такі ускладнення як ураження головного мозку, нирок або серця цілком можуть зробити людину інвалідом.  

Якщо Ви почали помічати, що Вас частіше стали турбувати часті головні болі, або ж з'явилися неприємні больові відчуття в районі серця, почастішала кількість запаморочень або став турбувати шум у вухах, потрібно обов'язково звертатися до лікаря-кардіолога, щоб встановити причину цих симптомів.  

Гіпертонія – основний фактор ризику інсульту, інфаркту, серцевої недостатності, аневризми, хронічного захворювання нирок. 

Лікування артеріальної гіпертензії

Лікарі-кардіологи Клініки сучасної неврології «АКСІМЕД» - це фахівці з колосальним досвідом: більше двадцяти років вони допомагають своїм пацієнтам повернутися до повноцінного життя, нормалізувати тиск і повернути здоров’я судинам. 

Прийшовши на консультацію в Клініку «АКСІМЕД», Ви можете розраховувати на пораду і допомогу не тільки з боку лікаря, але і всієї команди фахівців клініки.  Пам'ятайте, таке захворювання, як гіпертонія, вимагає комплексного медикаментозного лікування, яке правильно зможе призначити лише лікар і тільки після з'ясування першопричин виникнення недуги. 

Пацієнту потрібно буде дотримуватись правильної дієти, здорового способу життя, відмови від шкідливих звичок. Лікарі клініки «Аксімед» порадять і допоможуть підібрати, окрім медикаментів, правильну дієту і фізичні вправи, щоб подолати гіпертонію і повернути Вас до нормального життя. 

Ви відповідаєте за своє здоров'я, тому варто почати піклуватися про свій артеріальний тиск!

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання