Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото допомоги терапевта

Погодьтеся, що як би ми не хотіли, як би не берегли себе, але так чи інакше захворювання нерідко дають про себе знати. Стреси, перевтоми, напруга на роботі позначаються на здоров'ї, і людина так чи інакше переконується в необхідності звернення за допомогою до лікаря.  

При цьому, як відомо, медицина сама по собі розділяється на різні категорії і часто для того, щоб розібратися куди і до якого лікаря звертатися, потрібно витратити багато часу.

Універсальним лікарем, що спеціалізується на різних категоріях медицини є лікар-терапевт. Саме лікар-терапевт у Києві допоможе Пацієнту при першому зверненні за медичною допомогою, проведе огляд і направить до вузького спеціаліста.  

З якими симптомами потрібно звернутися до терапевта? 

Найчастіше допомога терапевта необхідна Вам при захворюваннях, пов'язаних з:

  • Серцево-судинною системою (гіпертонія, гіпотонія та ін.); 

  • Шлунковим трактом (гастрит, гастродуоденіт і т.д.);

  • Опорно-руховим апаратом (ревматизм, радикуліт та ін.);

  • Органами видільної системи (нефрит, цистит і т.д.);

  • Дихальною системою (бронхіт, пневмонія та ін.).

При цьому, найчастіше лікар-терапевт стикається з такими захворюваннями як грип, нежить, респіраторні захворювання і загальне нездужання. Кваліфікований терапевт завжди встановлює анамнез на підставі скарг і симптомів Пацієнта, а також визначає точний діагноз керуючись результатами лабораторних аналізів, діагностичних досліджень (УЗД, рентген, ЕКГ, холтер-моніторинг та ін.) і первинних оглядів вузьких фахівців. Після визначення точного діагнозу, лікар-терапевт часто направляє Пацієнта на лікування до лікаря, який спеціалізується на тому чи іншому виді захворювання, але це тільки в разі, якщо індивідуальні особливості протікання того чи іншого захворювання конкретного Пацієнта цього вимагають.  

Допомога висококваліфікованого лікаря-терапевта

В клініці «АКСІМЕД», розташованої біля ст.м.Лівобережна, медичну допомогу надають висококваліфіковані фахівці. Медична статистика невблаганна - успіх лікування простого нежитю, або більш серйозного захворювання, безпосередньо залежить від точності поставленого діагнозу. Тому будь-яка деталь діагностики не повинна бути упущена. 

В наш час, нерідко, в поліклініках дуже важко знайти терапевта, який приділить Вам достатньо уваги. Нескінченні черги, зайві нерви і переживання - все це може погіршити захворювання або розлади. Багато киян та гостей столиці вже переконалися, що краще звернутися за допомогою до лікаря-терапевта в Києві саме в клініці «АКСІМЕД», адже тут висококваліфіковані терапевти надають якісну медичну допомогу і приділяють Пацієнтам рівно ту кількість часу, який знадобиться для постановки точного діагнозу. 

Терапевти клініки «АКСІМЕД», за допомогою новітнього обладнання та професійної консультації - поставлять Пацієнту точний діагноз і при необхідності направлять до профільного фахівця. 

Індивідуальний підхід до кожного Пацієнту є ключовим фактором успіху в лікуванні, тому звернення за допомогою терапевта в клініку «АКСІМЕД» стане для Вас вірним кроком на шляху до оздоровлення!

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання