Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото психосоматичних захворювань

Стреси супроводжують нас усе життя і є абсолютно невід'ємною її частиною. Вони можуть призвести привести до ряду захворювань або розладів, в тому числі і психосоматичних.

Саме психосоматичні розлади вважають хворобами адаптації, при цьому найчастіше мова йде про адаптацію до навколишнього світу і важливості психосоціальних впливів на психіку людини. 

Іншими словами, психосоматичні розлади виникають внаслідок впливу факторів, які травмують психіку, однак проявляються у вигляді фізичних розладів органів і систем організму.  

Найбільш схильними до психосоматичних розладів є діти і підлітки.

Часто батьки не знають, як правильно підготувати дитину до садочка, школи, зміни обстановки або гормональної перебудови організму в підлітковому віці. У свою чергу, шкільні вчителі теж допускають немало помилок у вихованні своїх учнів - надмірні навантаження, ворожий настрій самого вчителя або неприйняття / нерозуміння з боку однолітків теж є величезним випробуванням для психіки дитини.  

Групи психосоматичних розладів

Психосоматичні розлади надзвичайно поширені і визначаються не тільки зниженим фоном настрою і тривогою, але і хронічною втомою, стійкими головними болями, порушеннями сну, нав'язливі, апатією, розладами шлунково-кишкового тракту, нервозністю, панічними атаками.

До групи психосоматичних розладів відносять такі захворювання як бронхіальна астма, гіпертонія, виразковий коліт, ревматоїдний артрит, виразкова хвороба і багато інших.  

Лікування психосоматичних розладів у дитини має протікати під строгим контролем педіатра, психотерапевта і психіатра. Батькам також обов'язково постійно спостерігати за поведінкою дитини, особливо в ранньому віці, коли можливість виявити перші ознаки цих розладів найбільш велика.  

Основним ключем до продуктивної лікування психосоматичних розладів є поєднання процесу мінімізації стрес-факторів, які тільки сприяють погіршенню стану дитини, з професійною допомогою в лікуванні соматичних і психопатологічних симптомів.  

Медична допомога при психосоматичних розладах

Лікування психосоматичних розладів - дуже складний і тривалий процес, тому при перших же підозрах, необхідно звернутися в Клініку сучасної неврології «АКСІМЕД» в м. Київ. Ви можете розраховувати не тільки на допомогу нашого кваліфікованого дитячого педіатра, але і, при необхідності, - психотерапевта і психіатра. Ми намагаємося і робимо так, щоб навіть маленькі Пацієнти відчували себе у нас комфортно і не відчували зайвого стресу від відвідування медичного закладу.

У медичному закладі “АКСИМЕД” Ви маєте можливість отримати амбулаторну консультацію психотерапевта, пройти курс стаціонарного лікування з комплексною участю в лікувальному процесі фахівців різного профілю: психотерапевтів, психологів - реабілітологів.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання