Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото реабілітації після травм

Реабілітація після травм - це один з останніх етапів на шляху до повного одужання пацієнта і є запорукою подальшої високої якості життя після перенесеної травми.  

Іноді саме успіх реабілітації, а не операції, вирішує, поправиться чи в подальшому людина. Адже те, що зламані кістки зрослися, а вивих вправили, не означає, що людина вже одужала.

Нерідко буває так, що людина боїться діяти за порадою лікарів і просто щадить травмовану ділянку тіла, тим самим не даючи належного навантаження на етапі реабілітації. В інших же випадках буває, що навіть при правильному, наприклад, зрощені кістки, кінцівка своєї основної функції так і не відновила. Саме в цей момент люди і розуміють, що їм потрібна належна реабілітація та допомога кваліфікованого фахівця.  

Що допомагає швидко відновитися після травм?  

Основними складовими успішної реабілітації після травм фахівці вважають заняття лікувальною фізкультурою (ЛФК), фізіотерапія і масаж.  

ЛФК - комплекс фізичних вправ, що дозволяє задіяти і пропрацювати пошкоджені частини тіла. У цьому випадку фізичні навантаження є відмінною профілактикою атрофії і дегенеративних змін м'язових тканин / органів.  

Фізіотерапія на ранніх термінах реабілітації після травми має на увазі використання і проведення ультрависокочастотної терапії (УВЧ), магнітотерапії та ультразвуку;  на більш пізніх - електрофорез, міостимуляцію м'язів і лазеротерапію.

Головна мета фізіотерапії - отримати максимальний ефект від процедур при мінімальних навантаженнях на організм хворого. 

Проведення лікувального масажу є обов'язковою частиною реабілітаційного періоду, оскільки масаж може мати як стимулюючу, так і розслаблюючу дію, що позитивно впливає на весь організм в цілому.  

Коли слід проводити тренування після травм?

Починати проводити реабілітаційні тренування після травм рекомендується через пару днів після її отримання або операції, але з дозволу лікаря. 

У Центрі реабілітації після травм клініки «АКСІМЕД» є все, що потрібно для успішної реабілітації та відновлення колишнього рівня активності:

  • досвідчені фахівці високого рівня завжди докладуть максимум зусиль для одужання кожного пацієнта;
  • новітнє обладнання, здатне підлаштуватися під потреби кожного пацієнта;
  • новітні європейські методики, розроблені спеціально, щоб процес реабілітації після травм був зручний і максимально комфортний для кожного.  

Пам'ятайте, завжди краще вчасно проконсультуватися у досвідченого фахівця і заново побудувати своє здорове тіло.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання