Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото реабілітації після перелому

Активний спосіб життя має і неприємні наслідки, які часто характеризуються такими неприємними випадковостями як переломи. У наш час навіть звичайна прогулянка по місту може обернутися класикою жанру: послизнувся, впав, отямився - гіпс. Так чи інакше перелом - це неприємне явище.  

В першу чергу, при переломі, необхідно звернутися до лікаря-травматолога, який оперативно відреагує на проблему і вирішить її.  

Лікування перелому 

Але лікування перелому - це тільки частина того, що відділяє людину, що зіткнулася з проблемою, від нормального звичного життя. Наступним етапом є реабілітація після перелому, яка полягає в комплексі процедур, спрямованих на якісне оновлення функціональності пошкодженої кістки.  

В центрі реабілітації після травм та переломів «АКСІМЕД», що знаходиться у м. Київ неподалік від станції метро Лівобережна, фахівці створюють персоніфіковані програми комплексної реабілітації після переломів, виходячи з індивідуальних показників організму пацієнта, таких як тяжкість перелому, швидкість росту кістки, можливості людини пересуватися і виконувати певний комплекс вправ.  

Відновлення після перелому 

Зазвичай в програму реабілітації після переломів різних типів входить: 

  • кінезіотерапія;
  • заняття на динамічній системі відновлення нормального стереотипу ходьби;
  • мотомед;
  • лікувальна фізкультура;
  • масаж;
  • ерготерапія і інші спеціалізовані процедури.  

Примітно, що лікувальна фізкультура є важливою складовою якісної реабілітації, оскільки незначні навантаження сприяють швидкому росту кісткової тканини.  

Масажні процедури і кінезіотерапія сприяють поліпшенню кровотоку в пошкодженій кістці.  

Ерготерапія допомагає відновити еластичність м'язів, стабілізують потік крові до ураженого місця, допомагає розслабити місце перелому.  

На переконання фахівців центру, процес реабілітації після перелому повинен проходити під наглядом лікаря-реабілітолога, який може відкоригувати програму, враховуючи ефект від процедур.  

Звернувшись в реабілітаційний центр, який розташований на базі клініки «АКСІМЕД» з метою проходження курсу реабілітації після перелому, Пацієнти завжди можуть бути впевненими у високій якості і ефективності відновних процедур. Клініка має сучасні спеціалізовані тренажери, які дозволяють використовувати передові методики реабілітації після переломів. 

Наші Пацієнти отримують повноцінну програму реабілітації, яка ґрунтується на результатах обстеження, способі життя і вікових характеристиках. Найкращі реабілітологи Києва, спираючись на власний досвід, складають індивідуальні програми комплексної реабілітації після переломів, і супроводжують Пацієнтів під час всього її періоду.  

В результаті комплексної реабілітації після перелому на базі клініки «АКСІМЕД» Пацієнти отримують 100-відсотково якісний результат і можливість швидкого повернення до звичного стилю життя.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання