Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

«АКСІМЕД» — КЛІНІКА СУЧАСНОЇ НЕВРОЛОГІЇ, ВІДНОВЛЮВАЛЬНОГО ЛІКУВАННЯ ТА БАГАТОПРОФІЛЬНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ 

ТОЧНА ДІАГНОСТИКА, ЯКІСНЕ ЛІКУВАННЯ, ЕФЕКТИВНА РЕАБІЛІТАЦІЯ КРЕДО КЛІНІКИ «АКСІМЕД»

«Аксімед» — клініка сучасної неврології, яка включає в себе профільні поліклінічні відділення, а також, Центр фізичної реабілітації після травм і інсультів.

Досвідченими фахівцями головного напрямку Клініки надається широкий спектр різноманітних послуг - діагностичних, лікувальних, реабілітаційних Пацієнтам із захворюваннями периферичної, а також центральної нервової системи.

З осені 2014 року в структурі Клініки розпочав свою діяльність Центр фізичної реабілітації, який надає спеціалізовану якісну допомогу у відновленні когнітивних, рухових і мовленнєвих функцій у Пацієнтів, які перенесли травму ЦНС, інсульт та/або пошкодження ОДА.

У структурі Клініки також працюють вузькопрофільні відділення в повній мірі укомплектовані всім необхідним обладнанням для надання медичної допомоги.

Згідно з європейськими протоколами і вимогами доказової медицини, Клініка "Аксімед" обладнана новітнім лабораторно-діагностичним обладнанням, застосування якого дає можливість лікарям-професіоналам правильно визначати причини захворювань і продуктивно здійснювати їх лікування.

Варто відзначити, що відмінна якість медичної допомоги "Аксімед" забезпечується, як великими можливостями діагностики для постановки вірного діагнозу, так і великою кількістю варіантів вибору найкращої стратегії і тактики лікування.

СПЕЦІАЛІЗОВАНА НЕВРОЛОГІЧНА ДОПОМОГА

БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ПОЛІКЛІНІЧНИЙ ПРИЙОМ

ВЫСОКОКЛАСНІ СПЕЦІАЛІСТИ

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ІНСУЛЬТІВ І ТРАВМ

НАУКОВО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР

КОМФОРТНІ УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ

СИСТЕМА ЛОЯЛЬНОСТІ

СПРИЯТЛИВА ПСИХОЛОГІЧНА АТМОСФЕРА

ВИГІДНЕ РОЗТАШУВАННЯ

ПАЦІЄЕНТ-ОРІЕНТОВАНА СИСТЕМА ОБСЛУГОВУВАННЯ

МЕДИЧН

ОРГАНИЗАЦІЙНІ

Методи лікування в клініці «Аксімед»

Медикаментозна терапія (маніпуляції, ін'єкції, інфузії) здійснюється в комфортабельних палатах денного стаціонару з дотриманням всіх необхідних лікувальних протоколів.

З немедикаментозних методик і методів, які застосовуються - різноманітні медичні та оздоровчі процедури (масаж, мануальна терапія, фізіотерапія, рефлексотерапія тощо)

Наукова діяльність

Набуття Клінікою «АКСІМЕД» статусу одного з лідерів ринку приватних медичних послуг зумовило необхідність створення науково-практично-освітнього центру «АксімедШкола».

Сьогодні, в «АксімедШколі» проводяться тематичні симпозіуми, конференції (в тому числі онлайн), лекції та семінари з актуальних питань сучасної медицини, які дозволяють лікарям Клініки підвищувати рівень своєї професійної кваліфікації і майстерності.

Додатковим аргументом на користь звернення в нашу Клініку з проблемою неврологічного характеру будь-якого рівня складності, є тісна співпраця з кафедрою неврології НМА післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, що дає можливість залучати відомих вчених зі світовим ім'ям для участі у консиліумах.

Аксимед-клініка сучасної неврології

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання