Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Клініка "Аксімед" вітає усіх медиків з професійним святом! Бажаємо здоров'я, творчої наснаги, професійних успіхів і мирного неба!

Протягом життя людину зустрічають хвороби. У цих випадках необхідно звертатися в медичні установи за кваліфікованою допомогою.

Ще до нашої ери великий римський вчений Гай Пліній Секунд сказав фразу, яка відображає беззаперечну вдячність всіх людей праці лікарів і всіх, пов'язаних з областю охорони здоров'я: «Немає мистецтва корисніше Медицини».

І він нескінченно прав. Адже саме завдяки медицині і професіоналам своєї справи ми можемо жити довгим і здоровим життям. Людина народжується і одразу потрапляє в надійні і дбайливі руки людей у білих халатах. За все своє життя він не раз зустрічається з різними вірусами і бактеріями і без розвитку медицини, ймовірно, не було б розвитку і людства. Збільшення тривалості життя за останні кілька сотень років зобов'язане медицині. Ця область знань стала однією з найбільш затребуваних. Найвідповідальнішу і найважливішу професію вшановують у всіх культурах. Їй присвячений День медика як данина поваги до людей у білих халатах.

Третя неділя червня є професійним святом всіх медичних працівників - лікарів, медсестер, фельдшерів, молодшого медичного персоналу. День медичного працівника святкують не тільки медики, ця дата вже давно вийшла за рамки суто професійного свята, адже практично неможливо знайти людину, яка б жодного разу не звернулася за допомогою до лікарів, медсестер або інших медичних працівників.

Офіційно день медичного працівника почали відзначати з 1980 року.

Цього року День медика святкують 19 червня.

 

 

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання