Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото запалення трійчастого нерва

Трійчастий нерв входить до групи черепно-лицьових нервів і має три розгалуження. Лікарі клініки сучасної неврології «Аксімед» акцентують увагу, що через вірусні інфекції, механічні пошкодження або пухлини, нерв може запалитися, що вимагає проходження професійного курсу діагностики та лікування трійчастого нерва. 

Симптоми запалення трійчастого нерва 

Запалення трійчастого нерва супроводжується дуже сильним лицьовим болем, який може проявлятися як зубний біль або сильний біль в області скроні.  

Біль спровокована запаленням трійчастого нерва може бути як імпульсно-короткочасною, так і тривало-болісною.  

Лікарі-неврологи відзначають, що дане запалення є одним з найнебезпечніших, тому що може привести навіть до інвалідності. Саме тому слід при найменших ознаках лицьового болю звертатися до фахівців за спеціалізованою допомогою.  

Точно діагностувати захворювання трійчастого нерва можливо тільки в сучасній медичній установі, причому бажано там же, де можна буде приступити і до лікування трійчастого нерва.  

Оскільки захворювання трійчастого нерва викликають дуже сильні болі, важливо перш за все правильно усунути больовий синдром, що найчастіше відбувається за допомогою застосування блокад і фізіотерапевтичних процедур. Лише в межах медичної установи пацієнт може розраховувати на отримання блокади, а вже потім пройти подальшу діагностику і лікування трійчастого нерва.  

Лікування запалення трійчастого нерва

Лікарі «АКСИМЕД», спеціалізованого медзакладу по вирішенню неврологічних проблем відзначають, що оскільки трійчастий нерв відноситься до основної групи нервів і виконує важливі функції, то і до лікування трійчастого нерва потрібно поставитися максимально відповідально. 

При цьому, важливо врахувати і факт, що трійчастий нерв дуже важко піддається лікуванню, тому лікування тривале з застосуванням багатьох препаратів.  

Саме тому, при виборі медичного закладу необхідно звернути увагу на спеціалізацію, кваліфікацію персоналу і рівень оснащеності обладнання. У цьому контексті важливо, що багато Пацієнтів вже не задаються питанням пошуку рішення в інтернеті, а відразу ж звертаються в одну з кращих клінік Києва, клініку сучасної неврології «АКСІМЕД». І це не дивно, адже багатьом киянам і гостям столиці вже була надана якісна допомога у вирішенні різноманітних неврологічних проблем, а не тільки лікування трійчастого нерва.  

Володіючи всім необхідним обладнанням та знаннями для лікування трійчастого нерва, кваліфіковані лікарі-неврологи клініки «АКСІМЕД» готові разом з Пацієнтом пройти весь шлях до одужання і зробити все можливе, щоб отримати позитивний результат.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання