Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото невриту лицьового нерва

Неврит лицьового нерва - одне з найпоширеніших захворювань периферичної нервової системи. Залежно від структури мімічних м'язів, можна сказати про наявність ускладнень даного захворювання, але згідно з останніми статистичними дослідженнями, пацієнтів з ускладненнями спостерігається в понад 50-ти відсотках випадків.  

Неврит лицьового нерва полягає в плегії або парезі мімічних м'язів, що стає причиною асиметрії лиця. 

Тут важливу роль відіграє і психологічний фактор, від того, що бачить пацієнт в дзеркалі, може на додаток розвиватися нервовий розлад, депресивні стани, які тільки погіршують клінічну картину захворювання.  

Головною зоною ураження при захворюванні є лицевий нерв, який виявляється затиснутим кістковими стінками, які щільно охоплюють його стовбур. Нерви, що проходять в області лиця, позбавлені можливості розширюватися і уникати тиску. Тому робота нервових потоків може порушуватися, що призводить до паралічу. Це відбувається через судинну недостатність або набряк.  

Лікування невриту лицьового нерва 

Фармакотерапія 

Грунтується в більшості випадків на препаратах, які усувають набряк і покращують мікроциркуляцію. Через 5-10 днів, незалежно від виду захворювання, лікар може призначити вітаміни групи В, антихолінестеразні препарати, глутамінову кислоту, алоє, але не всі фахівці - прихильники застосування препаратів такого роду.  

Рефлексотерапія 

Застосовується в більшості випадків при невралгії лицьового нерва. Рефлексотерапія має позитивний вплив на патогенні механізми захворювання. Процедури починають проводити через 7-10 днів після початку захворювання, при комплексному лікуванні досить 15-20-ти процедур. 

Фізіотерапія 

Фізіолікування застосовується комплексно з іншими методами оздоровлення, зазвичай доктор призначає процедури через 7-10 днів після розвитку захворювання. Основна мета фізіотерапії - посилити дії препаратів на судини. Найчастіше призначається курс протягом 15-18 процедур.  

Неврит лицьового нерва вдало лікується в більшості випадків без хірургічного втручання.

 Загальна характеристика

Клініка сучасної неврології «АКСІМЕД» в м. Київ - спеціалізована клініка, що займається наданням неврологічної допомоги. Для якісної діагностики Клініка оснащена ультрасучасною медичною технікою, а також, має всі умови для медикаментозного і фізіотерапевтичного лікування неврологічних захворювань.  

Якщо вам необхідна консультація невропатолога в Києві - звертайтесь до нас. Кращі невропатологи в м. Київ проведуть обстеження і лікування судинних захворювань головного мозку, наслідків запальних захворювань ЦНС і хребта. 

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання