Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото невралгії сідничного нерва

Сьогодні мало кому відомо, що сідничний нерв - це найбільше нервове закінчення в нашому організмі. Запальні процеси, що відбуваються в сідничному нерві в медичному співтоваристві називають - ішіас.  

Ознаками ішіасу у пацієнтів можуть бути больові відчуття різної інтенсивності в попереково-крижовій області хребта або безпосередньо в сідницях. Біль також може поширюватися на область стегон, гомілок і стоп. Всі ці болі можуть супроводжуватися печінням, іноді поколювання, найчастіше онімінням певних ділянок тіла. 

Найнеприємніше з наслідків запальних процесів сідничного нерва - це те, що хворому необхідні прикладати дуже великі зусилля для того, щоб стояти, сидіти і навіть лежати.

Фахівці клініки сучасної неврології «АКСІМЕД», спеціалізованого центру з лікування неврологічних захворювань констатують, що причин виникнення такого дуже болісного захворювання, як і всіх невралгій, досить багато. 

Причини невралгії сідничного нерва

Лікування невралгії сідничного нерва у м. Київ

Весь процес лікування і реабілітації обов'язково повинен проходити під пильним наглядом кваліфікованого лікаря-невролога, який призначає лікування, в залежності від діагнозу і стадії запального процесу і при необхідності вносить необхідні корективи. 

Лікарі-неврологи «АКСІМЕД» рекомендують при загостренні невралгії сідничного нерва не панікувати, а організувати для хворого постільний режим.  

В особливо складних випадках невралгії сідничного нерва наші фахівці рекомендують хірургічне втручання.

Тому, щоб убезпечити себе від таких наслідків, звертайтеся до кваліфікованих фахівців, які мають багаторічний досвід лікування невралгії сідничного нерва.  

У клініці "АКСІМЕД" Пацієнти завжди отримують консультацію фахівця-невропатолога (невролога), так як клініка спеціалізується на лікуванні невралгій, нервових розладів і всього, що з цим пов'язано.  

Також є послуга виклику лікаря додому, що завжди може стати в нагоді при несподіваному нападі. 

Щоб запобігти невралгії сідничного нерва наші лікарі рекомендують: зміцнювати м'язи спини, намагатися більше ходити, не піднімати занадто важкі предмети, всіляко уникати переохолоджень, тренувати м'язи спини, періодично робити вправи на розтяжку поперекового та інших відділів хребта.

Будьте активні і невралгія сідничного нерва неодмінно обійде Вас стороною!

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання