Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото межреберної невралгії

Які причини виникнення міжреберної невралгії? 

Причин розвитку міжреберної невралгії досить багато. Захворювання з'являється в результаті перенесеного захворювання хребта і нервової системи, травми, через переохолодження, алергії, або зниження імунітету. 

Якщо людина страждає від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету, у нього спостерігається нестача вітаміну В, або він часто і у великих кількостях вживає алкоголь - речовина, що надає токсичний вплив на нерви, є висока ймовірність того, що всі ці фактори можуть стати причиною появи міжреберної невралгії.  

Симптоми міжреберної невралгії 

Самим основним симптомом невралгії вважається біль в грудній області, яку нерідко плутають із серцевою або ж нирковим болем.  

При здійсненні хворим глибокого вдиху, біль може віддавати в поперек, в область серця або під лопатку.  

Іноді досить складно відрізнити біль в серці від невралгії, але за статистикою частіше зустрічається невралгія, ніж серцевий біль.  

Невралгія також проявляється під час зміни положення грудей, що зовсім не характерно для захворювань серця.  

Ще одна характерна відмінність міжреберної невралгії полягає в тому, що у хворого спостерігаються різкі зміни артеріального тиску, збільшення ритмічності пульсу.

Діагностика та лікування міжреберної невралгії 

Якщо у вас відзначаються болі в грудній області, які характерні для міжреберної невралгії, вам рекомендується звернутися на консультацію до невролога, який при першому прийомі може поставити попередній діагноз, однак для виявлення вірної і точної причини виникнення невралгії проведе діагностику і тільки потім призначить  лікування.  

Діагностика може складатися з комп'ютерної томографії, рентгенографії, мієлографії. 

Для зняття болю, фахівці призначають болезаспокійливі засоби. При лікуванні також можуть використовуватися фізіотерапевтичні процедури, новокаїнові блокади, деякі медичні центри використовують голковколювання.  

З самого початку оздоровчих процедур, хворий мінімум тиждень повинен дотримуватися постільного режиму.  

Відзначимо, що для найкращого результату, необхідно усунути справжню причину виникнення невралгії. При міжреберній невралгії хірургічне втручання призначається вкрай рідко, як правило, лише в дуже запущених станах.  

Загальна характеристика

Клініка сучасної неврології «АКСІМЕД» в м. Київ - спеціалізована клініка, що займається наданням неврологічної допомоги.  Для якісної діагностики Клініка оснащена ультрасучасною медичною технікою, а також, має всі умови для медикаментозного і фізіотерапевтичного лікування неврологічних захворювань.  

Якщо вам необхідна консультація невропатолога в Києві - звертайтесь до нас. Кращі невропатологи в м. Київ проведуть обстеження і лікування судинних захворювань головного мозку, наслідків запальних захворювань ЦНС і хребта. 

Вертебрологія (лікування захворювань хребта) - окремий напрямок нашої клініки. Без своєчасного і правильного лікування змін в хребті процеси прогресують і стають причиною розвитку важких ускладнень. 

Злагоджена робота невропатолога, фахівця з фізичної реабілітації та фізіотерапевта дозволяє запобігти серйозним ускладненням. Лікар-невропатолог, за консультацією якого можна звернутися в нашу клініку, також успішно здійснює лікуванням післяінсультних явищ і наслідків травм голови і хребта.  

Консультація невропатолога в Києві потрібно особам, які страждають головним болем і запамороченнями, неврозами, а також невралгії різної локалізації і генезу.  

Тільки кваліфікований і відповідальний невролог, якого можна знайти в нашій клініці, зробить все можливе для порятунку вас від захворювань різного роду і вашого повернення до звичного життя.  

Серйозним напрямком нашої клініки є дитяча неврологія. Досить складно знайти в районних поліклініках в Києві дитячих невропатологів, або до них на прийом просто неможливо записатися. Ви можете скористатися послугами дитячого невролога в Києві, відвідавши нашу клініку.  

Хочемо зазначити, що в клініці «АКСІМЕД» можливий виїзд фахівця додому.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання