Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото невралгії спини

Якщо при ходьбі або фізичних навантаженнях Ви відчуваєте гострий біль, що до того ж супроводжується почервонінням, судомами, сльозоточивістю - варто звернутися на консультацію до невролога в клініку сучасної неврології “АКСІМЕД”. 

Симптоми невралгії 

Невралгія - це сукупність різних за інтенсивністю та локалізацією больових синдромів, що безпосередньо залежать від ідентифікуючих ознак запаленого нерва.  

Лікарі-невропатологи називають невралгією запалення закінчень периферійної нервової системи.  

Ступінь тяжкості невралгії безпосередньо залежить від ступеня запалення нервових закінчень і проявляється в суб'єктивних больових синдромах, що супроводжуються онімінням ураженого нерва. 

Найбільш поширені види невралгії:

Причини невралгії

Причинами таких небажаних наслідків можуть стати серйозні травми, удари і пошкодження, важкі вірусні інфекції.  

Травми і переохолодження шийного відділу хребта, остеохондроз можуть викликати лицьову і потиличну невралгію. Невралгія небезпечна своїми неприємними симптомами, що можуть спіткати хворого абсолютно раптово: у будь-який час і в будь-якому місці. Гострий "стріляючий" біль блискавично поширюється по клітинах нервового стовбура. 

Але біль при невралгії може бути абсолютно різної форми: гостра, тупа, в формі поколювань, ниюча, іноді супроводжується печінням і підвищеною пітливістю.

Найчастіше напади все ж пов'язані з інтенсивними або неправильними рухами тіла і можуть супроводжуватися порушеннями роботи вегето-судинної системи.

Лікування невралгії у м. Київ  

З подібними скаргами краще звернутися до фахівця-невропатолога, який грунтуючись на первинних свідченнях і попередньому огляді може визначити точне місце і причини больового синдрому. 

Якщо у лікаря є сумніви з приводу остаточного діагнозу, він може призначити додаткову комп'ютерну або магніто-резонансну томографію, рентген хребта і органів грудної клітини, УЗД або ЕКГ, а також лабораторні аналізи.  

Неврологи клініки "АКСІМЕД" заспокоюють своїх пацієнтів тим, що початкові форми невралгії досить легко піддаються лікуванню.

Невралгія може набувати хронічну форму, повторюватися з року в рік, супроводжуючись відповідними ускладненнями.

На вторинному етапі лікарі займаються лікуванням основного захворювання, найчастіше на цьому етапі прописують фізіотерапію. Спеціально обладнані процедурні кабінети клініки "АКСІМЕД" і досвідчені лікарі фізіотерапевти - запорука швидкого і якісного лікування подібних недуг.  

Затяжна невралгія може негативно позначатися на процесах травлення, обмежувати рухи хронічними болями. 

Все це може перерости в втрату працездатності. Тому так важлива профілактика подібних захворювань. Щоб уникнути невралгії вам необхідно вживати достатню кількість необхідних організму вітамінів і мінералів, виконувати помірні фізичні навантаження та оперативно лікувати інфекційні захворювання.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання