Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото людини з безсонням

Так чи інакше, з проблемою відсутності нормального і міцного сну стикається чимало людей. Під час сну в організмі людини сповільнюється більшість фізіологічних процесів, в той же час відновлюється працездатність. Важливо зауважити, що сон - це перш за все не тільки відпочинок, а й найважливіший елемент внутрішньої саморегуляції.  

Причини виникнення безсоння 

Практично в 90% випадків причиною прояви безсоння є сильне нервове збудження (з медичної точки зору це означає порушення кровообігу в організмі хворого, постійні припливи крові до голови під час старанної розумової роботи). Винятком лікарі вважають короткострокові переживання, як-то перегляд емоційного фільму, пізня і ситна вечеря, висока температура тіла.  

Таким чином, найчастіше від безсоння страждають працівники розумової праці. Адже значна частина офісних співробітників в наш час не можуть раціонально розподілити свої сили і правильно розставляти пріоритети. Часто неорганізовані і незібрані, вони втомлюються дуже швидко і продовжують працювати навіть в перевтомленому стані. Більшість людей в таких випадках намагаються підбадьорювати себе чаєм, кавою та іншими енергетичними напоями. 

ВАЖЛИВО!

Неврологи клініки "АКСИМЕД" нагадують, що такий метод допоможе зібратися і сконцентруватися лише на невеликий період часу, а сильна втома неодмінно повернеться до Вас через кілька годин в подвійному обсязі.  

Функціональні порушення нервової системи -  головні і основні причини безсоння. Крім того впливає неправильний режим відпочинку, робота в нічний час доби, конфліктні ситуації. 

Пацієнти скаржаться на жахливі сни, головний біль, відчуття втоми після пробудження, емоційний дискомфорт і емоційну нестійкість. 

Фахівці клініки сучасної неврології "АКСИМЕД" радять перш за все змінити свій спосіб життя, своє ставлення до роботи і спілкування з людьми. Більше гуляти на свіжому повітрі, не займатися фізичними навантаженнями або розумовою працею безпосередньо перед сном. Після того, як будуть налагоджені потрібні зміни в режимі роботи та відпочинку, наступний етап - це щоденне створення відповідної обстановки для сну в своєму будинку: 

  • перед сном обов'язково провітрюйте приміщення, або залишайте вікно трохи відкритим;

  • зручне ліжко і правильна форма, текстура матраса;

  • легка і м'яка ковдра;

  • намагайтеся не закривати обличчя подушкою під час сну.  

Створивши сприятливу обстановку для спокійного сну, ви побачите, як буде вдячний вам ваш організм, як багато сил і енергії з'явитися, з якою неймовірною продуктивністю ви почнете працювати. 

Фахівці клініки сучасної неврології "АКСІМЕД" радять дотримуватися режиму сну, лягати спати щодня в один і той же час, не пізніше 23 годин.  

На вечерю бажано вживати легку їжу салати, рибу, фрукти і овочі, рішуче відмовившись при цьому від таких напоїв, як чай, кава, алкоголь. Краще замінити це на склянку води або молока з медом.  

Ми розглянули основні методи, які дозволяють запобігти безсонню. У разі, якщо все таки ви відчуваєте, що через недосипання загальний стан організму погіршується, нервове напруження накопичується, а увага катастрофічно падає, вам краще зайнятися комплексним лікуванням безсоння. Вам необхідна консультація фахівця-невролога, який пропише вам курс лікування і рекомендації щодо оптимізації розпорядку дня.  Крім медичних препаратів в разі безсоння можуть бути застосовані фітотерапія, розслаблюючі ванни, дієта. Ваш лікар при цьому може діагностувати інші захворювання, що стали причиною безсоння, направивши до потрібного фахівця на програму обстеження для лікування і профілактики основного захворювання.     

Перевага лікування в сучасній клініці "АКСИМЕД" - це можливість отримати консультації абсолютно різних фахівців не виходячи за поріг однієї клініки.

Дорожіть своїм сном, він запорука вашого здоров'я і довголіття.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання