Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Консиліум. Aksimed.ua. Клініка Аксімед, КиївОскільки медичний центр «Аксімед» є всеукраїнським консультативно-діагностичним медичним закладом, нашим лікарям-невропатологам часто доводиться мати справу з Пацієнтами, котрі уже встигли зневіритись у можливостях медицини.

У таких випадках, за ініціативою лікуючого лікаря та після узгодження з керівником, скликаються консиліуми (обговорення) і завдяки професійному обміну думками лікарів однієї або декількох спеціальностей – Пацієнту встановлюється точний діагноз та визначається ефективна стратегія й тактика індивідуального лікування.

Скликання консиліуму у «Аксімед» може відбутися й у процесі  прийняття рішення щодо запису Пацієнта на лікування у «Центр реабілітації» після інсультів та травм, адже у деяких випадках без узгодження консолідованої позиції лікарського колективу, до складу якого найчастіше входять: лікар-невролог, нейропсихолог, кінезіотерапевт, реабілітолог, логопед та ін – процес відновного лікування може становити загрозу стану здоров’я Пацієнта.

Проведення консиліумів є одним з проявів діючої в Клініці концепції «Пацієнт в центрі уваги», що реалізується у створенні особливого середовища, в якому про благополуччя хворого одночасно дбають декілька фахівців.

За майже 10 років діяльності «Аксімед» практика проведення консиліумів допомогла нашим спеціалістам мінімізувати ймовірність встановлення невірних діагнозів, а Пацієнтам – отримувати більш ефективне лікування.

 

.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Почему клиника "Аксимед"?

Поставити питання