Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото вестибулярного запаморочення

Запаморочення і розлади рівноваги - одна з найчастіших медичних проблем. Нерідко, ці відчуття пояснюють віком. Дійсно, з часом знижується швидкість ходьби, дещо зменшується м'язова сила, сповільнюється швидкість реакції. Ці зміни неминучі, але і до них можна пристосуватися за умови своєчасно і правильно складеної програми реабілітації.

Ученими зi свiтовим iм'ям встановлено, що вестибулярні запаморочення можуть бути викликані безліччю причин (в цілому їх налічується близько 80). При цьому, в 95 випадках з 100, несвоєчасне звернення за медичною допомогою призводить до серйозних неврологічних розладів, істотно погіршує якість життя людини, що виражається у виникненні шуму у вухах, погіршення слуху, порушення координації і просторової орієнтації. 

Також нерідко зустрічаються короткочасні запаморочення, повторювані кожен раз, коли людина змінює положення тіла в просторі, різко встає з ліжка, нахиляється за чим-небудь, швидко присідає і т.д.  

Крім того, в період загострень хронічних неінфекційних захворювань можуть виникати часті запаморочення, обумовлені порушенням кровопостачання вестибулярного (отолитового) апарату.  Найчастіше, ці стани у хворих чергуються зі спонтанними ремісіями, тривалість яких може становити кілька тижнів, а в деяких випадках - місяців.

Найчастіше, запаморочення і розлади рівноваги бувають обумовлені поєднанням декількох хвороб, які зачіпають нервову систему, вестибулярний апарат внутрішнього вуха, зір, опорно-рухову систему. 

Важливо, що багато з цих захворювань виліковні, і тоді, незалежно від віку і їх давності, запаморочення і нестійкість проходять. Треба лише визначити причину і підібрати лікування.

Лікування вестибулярних запаморочень

Клініка сучасної неврології “АКСИМЕД”, що знаходиться у м. Київ неподалік від станції метро Лівобережна, створена для підвищення ефективності діагностики та лікування причин запаморочення. Мета Клініки - допомогти кожному пацієнту з запамороченням і нестійкістю незалежно від віку, давності захворювання та супутніх розладів.

У Клініці приймають неврологи з багаторічним досвідом, що дозволяє з максимальною ефективністю виявляти і лікувати причини запаморочення і нестійкості.  Проводиться спеціальне обстеження як клінічне, так і інструментальне, з використанням спеціальних алгоритмів і сучасної апаратури. Підбирається медикаментозна терапія, при необхідності підбирається програма реабілітації.

Запис на консультацію до невролога з проблемою вестибулярних запаморочень можна за телефонами, вказаними на сайті. 

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання