Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото переднепритомного стану

Напевно кожна людина знає, що таке стан втрати свідомості. Цей стан досить часто показується в кінофільмах або описують в літературі, характеризуючи його як наслідок перенесення сильного стресу або нервового, фізичного виснаження організму.

Ознаки переднепритомного стану 

Але далеко не всі знають, що втраті свідомості передують так звані переднепритомні стани. Стани такого роду не обов'язково призводять до непритомності, і найчастіше, Пацієнти, які відчули їх, схильні ототожнювати переднепритомний стан з легким нездужанням і не надають йому  великого значення, внаслідок чого відкладають візит до лікаря-невролога в "довгий ящик".  

Але подібний напад свідчить про небезпечно низький рівень надходження крові, збагаченої киснем, до головного мозку. Це стан, який не можна ігнорувати і краще негайно записатися на прийом до досвідченого лікаря-невролога.  

Практика показує, що часті переднепритомні стани підвищують ймовірність втрати свідомісті в подальшому.  

Види непритомності 

Найпоширенішим видом переднепритомного стану вважається так звана вазо-вагальна непритомність. Причина даного типу непритомності криється в недостатньому (переднепритомний стан) або ж різкому зниженні (непритомність) тонусу судин. Потерпілому вкрай пощастить, якщо під час непритомності поруч з ним будуть знаходитися небайдужі люди. В іншому випадку - втрата свідомості може додатково призвести до різноманітних травм або іншим небажаних наслідків. 

Причини втрати свідомості

До найпоширеніших причин непритомності відноситься психічна травма, недолік кисню, втрата великої кількості крові, інтоксикація, сильний переляк і багато інших чинників. У тому випадку, якщо ви відзначаєте у себе або у своїх близьких переднепритомні стани, не варто чекати появи інших симптомів, оскільки дану проблему, як і багато інших, набагато легше усунути на початковому етапі, зберігши при цьому свій час, здоров'я і кошти. 

Тим більше, що в короткі терміни виявити справжню причину переднепритомного стану і підібрати ефективну тактику лікування - Вам завжди допоможе команда фахівців неврологічної Клініки "АКСИМЕД", що знаходиться біля станції метро Лівобережна у м. Київ. Довірте своє здоров'я фахівцям!  Ми завжди зробимо все, що в наших силах, для вирішення Вашої проблеми.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання