Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото порушення рівноваги

Порушення рівноваги - це один з видів запаморочення, причиною якого у 70% випадків є порушення здорового функціонування внутрішнього вуха. Таку дисфункцію називають вестибулярною і вона зустрічається досить часто, поряд з іншими видами запаморочень. 

Часто явні прояви симптоми спостерігаються в темряві, коли неможлива орієнтація ще й через втрату виразного зору. При цьому, як довели вчені, відсутність зорового орієнтування ніяким чином на поліпшення стану хворого не впливає.  

Звичайно, порушення вестибулярного апарату майже не зустрічається у вигляді неможливості людини пересуватися самостійно, але неприємні відчуття, що супроводжуються нудотою або головним болем - це далеко не рідкість.  

Тим часом, порушення нормального функціонування вестибулярного апарату може виникнути через певні захворювання (яких близько 350 різноманітних видів).

Порушення можуть виникати при застуді, при грипі, алергії, в процесі прийому деяких лікарських трав, діабеті, внутрішній кровотечі, при різних серцевих захворюваннях. Також при загрозі інсульту, при постійних стресах, через неправильне харчування. Найбільш часто зустрічається запаморочення при вживанні ототоксичних лікарських препаратів. Також яскраво виражені розлади спостерігаються при мозочкових розладах. Хотілося б відзначити, що один з механізмів порушення рівноваги нерідко є збій в роботі шийної пропріоцепції.  

Причини (захворювання) порушення рівноваги 

  • Множинні підкіркові інфаркти;
  • хвороба Паркінсона;
  • прогресуюча над'ядерна плегія, мультисистемная атрофія;
  • нормотензивна гідроцефалія;
  • хронічна субдуральна гематома;
  • пухлини лобових часток;
  • пухлина мостомозжечкового кута;
  • пухлина скроневої кістки і задньої черепної ямки і інші захворювання.  

Причому запаморочення може і зовсім не спостерігатися в системному порядку, так як супроводжують інші неврологічні симптоми. У будь-якому випадку важливо звернутися за консультацією до хорошого невролога, який здатний правильно поставити діагноз і звичайно призначити раціональну терапію.  

Куди звернутися у Києві за допомогою? Де знайти хорошого невролога?

Якщо ви страждаєте від головного болю і запаморочення, то вам просто необхідно записатися на прийом до невролога в клініку сучасної неврології “АКСИМЕД”. В клініці є сучасне медичне обладнання, що дозволяє провести якісну діагностику, а також кваліфіковані неврологи з багаторічним досвідом і європейським підходом до лікування.

Запаморочення також може виникати внаслідок серйозних патологій шийного відділу хребта, головного мозку, ураженнях вестибулярного нерва, внутрішнього вуха. Справжню причину запаморочень і головних болів може встановити тільки кваліфікований лікар-невролог, а іноді, додатково може знадобитися консультація отоларинголога, ендокринолога, терапевта

З усього вищевикладеного випливає, що запаморочення може бути симптомом найрізноманітніших захворювань і його лікування має здійснюватися тільки після якісного обстеження командою професіоналів.

Як записатися на консультацію до невролога в клініці “АКСИМЕД”? 

У часній клініці “АКСИМЕД” працюють лікарі усіх профілів, тому Ви можете бути впевнені у тому, що команда фахівців знайде проблему і допоможе Вам вилікуватись. Записатися на платний прийом до лікаря в клініку “АКСИМЕД”, що знаходиться у м. Київ неподалік від станції метро Лівобережна, Ви можете по телефону або онлайн на сайті. Ми працюємо у вихідні і святкові дні, щоб Ви мали змогу звернутися зі своїми проблемами в будь-який час.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання