Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Мабуть, нападоподібний головний біль - це одне з найбільш неприємних відчуттів.  Дуже часто він супроводжується вкрай некомфортним станом і в деяких випадках може позбавити людину працездатності на деякий період часу. 

Фото головного болю напруги (ГБН)

Види головного болю

Існує кілька типів головного болю, але найвідомішим є іменований в медицині головний біль напруги (ГБН). Він розпочинається в потилиці, шиї, очах та інших групах  м'язів тіла й, як правило, розповсюджується на обидві сторони голови. 

Головний біль напруги складає близько 90% всіх випадків головного болю.Це захворювання може бути епізодичним (частота нападів не більш 15 раз в місяць) і хронічним (більше 15). 

Їх відмінності досить умовні, але саме вони дозволяють лікарям поставити точний діагноз.  

Найчастіше головний біль напруги двусторонній, непульсуючий, поширюється уздовж шиї і носить помірний характер, що дає можливість людині досить спокійно її переносити. Саме ця обставина дозволяє займатися самолікуванням і не звертатися до лікаря.  

Причини головного болю напруги 

Існує багато причин ГБН, які спровоковані низкою факторів, таких як стрес, депресія, тривога, перенапруження м'язів, вживання різних анальгетиків, нерегулярний прийом їжі, перевтома очей, тонус м'язів шиї і голови і багато іншого.

Профілактика головного болю напруги 

  • Вживання достатньої кількості води, уникнення зневоднення;
  • Регулярний прийом їжі;
  • Уникнення стресів і повноцінний відпочинок;
  • Виключення вживання алкоголю;
  • Слідкування за поставою. Біль у шиї є частою причиною ГБН;
  • Вчасне лікування зубів;
  • Прийняття антидепресантів в разі необхідності.

Лікування ГБН

У лікуванні головного болю (в тому числі і ГБН) Вам нададуть допомогу в Клініці сучасної неврології "АКСІМЕД", що знаходиться у м. Київ поруч зі станцією метро Лівобережна.

Після консультації, досвідчені неврологи складуть для Вас персоніфіковану програму лікування, яка відповідає високим міжнародним стандартам і використовує передові медичні методики:

У нашій клініці “АКСИМЕД” Вам допоможуть позбутися від епізодичної і хронічної ГБН.  Застосування комплексного лікування і наступні індивідуальні профілактичні рекомендації дозволяють звести до мінімуму можливий ризик рецидиву появи ГБН в майбутньому. 

ВАЖЛИВО! 

Не слід займатися самолікуванням!  Як показує практика, у 20% Пацієнтів періодичні головні болі все-таки стають хронічними, а прийом знеболюючих препаратів може змінити клінічний прояв больового синдрому і тим самим ускладнити діагностику.

Отже, скажіть собі, що здоров'я - найбільший мій капітал в життя. Турбота про нього - це прояв моєї мудрості і занепокоєння про майбутнє благополуччя. Турбота про здоров'я сьогодні - це інвестиція в завтра!

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання