Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото посттравматичних головних болей

Посттравматичний головний біль - це різновид головного болю або цефалгії, викликаної зовнішнім впливом (травмою). Він відноситься до дуже поширених страждань, що супроводжується неприємними відчуттями в області надбрівних дуг і поширюється до потилиці.  

При гострій головій болі, пов'язаної з черепно-мозковою травмою, наслідками її виникнення можуть бути пошкодження м'язово-сухожильного шолома, порушення ліквородинаміки, тобто  руху черепно-мозкової рідини.  

Симптоми посттравматичних головних болів

Посттравматичні болі можуть принести величезний дискомфорт Пацієнту, який пережив черепно-мозкову травму. Слід підкреслити, що дуже часто головний біль є єдиним симптомом приблизно у половини Пацієнтів, які отримали травму черепа. Інтенсивні і часті головні болі негативно впливають на розумову і фізичну діяльність, приводячи до погіршення загального стану Пацієнта.  

Міжнародні експерти підрахували, що економічні втрати, зумовлені головним болем, поступаються в розмірах лише тим, які пов'язані з кардіоваскулярними розладами і захворюваннями периферичної нервової системи.  

Суб'єктивні відчуття характеру головного болю (пульсуюча, тупа, що ломить, тягне і т.п.) дуже індивідуальні і обумовлені різними патогенетичними механізмами і причинами його виникнення.  

Де знайти хорошого невропатолога у м. Київ?

У кожній конкретній клінічній ситуації лікар-невролог встановлює домінуючий фактор в клінічному перебігу хвороби.  

Людям, які пережили черепно-мозкову травму і згодом страждають на різні її наслідки (в тому числі головні болі), необхідне постійне спостереження, лікування та реабілітація

Клініка сучасної неврології "АКСИМЕД" надає комплексне інноваційне лікування і реабілітацію пацієнтів, які перенесли черепно-мозкову травму і страждають від її наслідків. Записатися на прийом до невропатолога і отримати професійну консультацію у кращих лікарів м. Київ, Ви можете просто зателефонувавши в клініку або зареєструвавшись онлайн на сайті.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання