Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ПРИ ІНФЕКЦІЙНОМУ ЗАХВОРЮВАННІ 

Чому ми страждаємо головними болями?  Нерідко відповідь на це питання не знають навіть найдосвідченіші вчені, справа в тому, що природа і причини головних болей дуже різноманітні. 

Часто ми стикаємося з головними болями при різних інфекційних захворюваннях.Чому? Спробуємо розібратися з даною проблемою більш детально. Для початку згадайте свій стан, коли ГРВІ, ГРЗ або грип «вирують» у вашому організмі. Що ви відчуваєте? Млявість, сонливість і разом з цим жахливий головний біль

У більшості випадків причина болю - інтоксикація організму, тобто негативний вплив шкідливих мікроорганізмів вірусу на людину. При цьому, головний біль проявляється одночасно з підвищенням температури, виникає озноб, біль в очах, ломота в м'язах і інші неприємні симптоми. Найчастіше впоратися з неприємними відчуттями, і позбутися від головного болю допомагає жарознижуючий засіб. 

Однак головний біль інфекційної природи може носити і більш грізний характер у вигляді менінгококової інфекції. Це гостре захворювання, найнебезпечніші його форми менінгококцемія і менінгококовий менінгіт.  

У першому випадку шкідливі мікроорганізми потрапляють в кров, а в другому випадку відбувається ураження мозкових оболонок. Перше на що слід звернути увагу - це постійний і наполегливий головний біль.  

Менінгококова інфекція може бути як тривалою, так і блискавичною, бували випадки, коли людина гинула буквально протягом декількох годин, не підозрюючи довгий час про розвиток цієї недуги в організмі. Саме тому своєчасна діагностика - це гарантія повного одужання. 

У багатьох випадках при інфекційних захворюваннях, крім головного болю присутні і інші ознаки хвороби, тому грамотний фахівець може правильно поставити діагноз.

Обстеження пацієнта, що страждає головним болем

Бажано, щоб при появі перших болей, людина пройшла не одного, а декількох фахівців. Для початку необхідно записатися на консультацію до терапевта, який при підозрі на інфекцію відправить Вас до інфекціоніста. А взагалі, бажано відвідати також невролога, окуліста, при необхідності нейрохірурга. У випадку з інфекцією, аналіз крові повинен відразу показати наявність шкідливих мікроорганізмів.  В цілому, обсяг дослідження хворого призначається в індивідуальному порядку і дуже важливо пацієнту правильно описати всі симптоми, починаючи від головного болю і закінчуючи самими непомітними проявами дискомфорту.

У часній клініці “АКСИМЕД”,  що знаходиться у м. Київ на Лівобережній, Ви можете звернутися одночасно на консультацію до всіх необхідних спеціалістів, пройти повну діагностику. Тут працюють найкращі фахівці столиці, які допоможуть знайти причину головного болю і призначать ефективне лікування. 

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання