Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Скільки разів Ви обіцяли собі змінити своє життя на краще з наступного понеділка?

З початком нового тижня, місяця, року ми традиційно вирішуємо остаточно і безповоротно зайнятися собою, привести в порядок думки і почуття. Кожен хоче змінити своє життя, але мало хто замислюється над тим, що для початку треба змінитися самому.

По новому дивитися на речі, інакше сприймати і реагувати на певні події і обставини. Адже так хочеться, щоб навколишній світ сам собою ідеалізувався ненароком: робота перетворилася в улюблене хобі, колеги стали доброзичливими, чоловік уважним, а діти слухняними. Безліч таких бажаних надійно займають свої позиції в розділі "плани на майбутнє".

Коли необхідна консультація психолога?

Консультація психолога в подібному випадку допоможе побачити, які зміни необхідні людині на даний момент і що потрібно зробити для їх досягнення, які перепони і яким чином їх краще подолати на шляху до досягнення своєї мети.  

Багато питань і всього один досвідчений фахівець-психолог, який здатний вказати вірний напрямок для дій в найближчій і довгостроковій перспективі.  

Одне з найцінніших понять, що може і намагається донести кожен психолог - все, що з нами відбувається, залежить тільки від нас. Психолог допоможе вам змінитися і змінити ставлення до речей, людей і подій, які відбуваються навколо.  

Перед зверненням до спеціалізованої клініки важливо визначити свій внутрішній стан і не плутати періодичні депресивні стани з симптомами серйозних психологічних розладів.

Фахівці неврологічної клініки "АКСІМЕД" рекомендують проконсультуватися з психологом, якщо людина протягом тривалого часу відчуває апатію до всього того, що відбувається, в настрої переважає смуток і роздратування, часто відвідують негативні думки про хвороби, немає сил для виконання щоденних обов'язків по дому і на роботі, відчуває перманентну втому, почуття загрози і тривоги, дуже гостро переживається самотність, невиправдано низька самооцінка, безсоння.

Якщо деякі з вищеперелічених станів проявляються у вас регулярно, тоді для з'ясування причин і нейтралізації наслідків буде краще звернутися за консультацією до фахівців. Перш за все необхідно зрозуміти, що психолог - такий же лікар, як і всі інші його колеги, просто за службовим обов'язком йому доводиться мати справу з невидимою матерією - нашою свідомістю. Тільки ось плоди такої праці можуть бути цілком матеріальні. Ваше подальше благополуччя і взаєморозуміння з близькими залежить від того, наскільки добре ви зараз зможете зрозуміти і розібратися в собі.

У клініці "АКСІМЕД", що спеціалізується на лікуванні неврологічних патологій, працюють виключно професіонали, психологи з багаторічним досвідом роботи в психології, неврології і суміжних областях медицини. "АКСІМЕД" - це місце, де ви зможете позбутися від неприємних емоцій і стресів, завжди знайдете допомогу і підтримку, зможете нарешті змінити життя на краще. Ваше завтра залежить тільки від вас сьогоднішніх, починайте будувати своє благополучне завтра вже зараз.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання