Стовідсотковий зір зустрічається у наш час дуже рідко навіть серед молодих людей, оскільки все покоління проводить майже весь час за комп’ютером. Після сорока років майже 75% населення планети мають проблеми з зором. Найчастіше це пов’язано з підвищеним очним тиском.

Що таке внутрішньоочний тиск? Яким він має бути в нормі?

Внутрішньоочний тиск – зусилля, з яким вміст очного яблука тисне на склеру і рогівку.

Щоб очне яблуко мало правильну форму, нормальний метаболізм і мікроциркуляцію, тиск всередині нього має бути в межах 13-25 мм рт. ст.

Діагностика патології

Для діагностики очного тиску необхідно записатися на прийом до офтальмолога (окуліста) в клініку “АКСІМЕД”, що знаходиться в м. Київ біля метро Лівобережна. Спеціаліст проведе огляд очного дна і виміряє внутрішній тиск за допомогою сучасного безконтактного пневмотонометра, який є абсолютно безпечним, виключає ризик інфікування і ушкодження рогівки.

Причини підвищеного очного тиску

Причиною офтальмогіпертензії можуть бути:

  • інфекційні захворювання;
  • стрес;
  • надмірне фізичне або розумове навантаження;
  • захворювання серця,нирок чи судин;
  • гормональний збій або генетична схильність;
  • травми, операції та прийом деяких мед.препаратів.
  • пухлини, які порушують відтік рідини.

Симптоми надмірного очного тиску

  • Сухість в очах, почервоніння, печіння;
  • Сильний головний біль;
  • Біль в очах;
  • Нудота, блювота, загальна слабкість;
  • Зниження зору.

Ускладнення, викликані тиском в очах

Якщо при перших проявах вищеописаних симптомів не звернутися на консультацію до офтальмолога, очний тиск може викликати такі страшні захворювання, як глаукома, атрофія зорового нерва, відшарування сітківки. Такі захворювання вимагають оперативного втручання. Людина може повністю втратити зір.

Лікування очного тиску у м. Київ

Окрім медикаментозного лікування, окуліст може призначити фізіотерапевтичні процедури, які значно пришвидшують процес одужання. Наприклад, кольороімпульсна терапія, фонофорез, вакуумний масаж, інфразвук, «Окуляри Сидоренко». Найчастіше лікарі призначають пацієнтам медикаментозне лікування, яке означає застосування спеціальних очних крапель, що збільшують відтік рідини в оці.  Однак якщо такі методи не спрацьовують, лікарі рекомендують лікування очного тиску лазером, або мікрохірургічне втручання.

Офтальмологи клініки сучасної неврології «АКСІМЕД» на лівому березі Києва готові підтримати своїх Пацієнтів і вирішити проблему очного тиску, яка знайшла небувалу поширеність серед населення останнім часом.  Лікування очного тиску в першу чергу залежить від причин його виникнення.

Важливо!

Лікарі «АКСІМЕД» акцентують Вашу увагу, що в групі ризику розвитку підвищеного очного тиску знаходяться люди, які мають несприятливу спадковість, у яких є родичі з тим же діагнозом, а також люди, що страждають від ожиріння і серцево-судинних хвороб.  Таким людям рекомендується мінімум раз на рік бувати у офтальмолога з метою запобігання підвищенню очного тиску або його своєчасного усунення.

ЗАПИСАТИСЯ