Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото діагностики зору

Щоб мати повноцінний зір, необхідно вчасно проходити діагностику. Хороший лікар-офтальмолог клініки “АКСИМЕД”проведе якісне дослідження і виявить патологію на будь-якій стадії її розвитку.   

Багато хвороб очей можна успішно вилікувати і скорегувати, якщо зробити це вчасно і на підставі безпомилково поставленого діагнозу.

Розпізнати хворобу до того, як пацієнт сам помітить явні погіршення, зберегти зір, запобігти віковим змінам - все це можливо, якщо регулярно проходити обстеження в окуліста і офтальмолога, які працюють з сучасним обладнанням.

Перевірка зору 

Діагностика зору в клініці «АКСІМЕД» має на увазі вивчення лікарем-офтальмологом медичної карти Пацієнта, проведення деяких тестів на обстеження чіткості зору кожного ока, перевірки гостроти зору.  

Тести оцінюють функціональні можливості очей: визначають кольоровий зір, сприйняття глибини, реакції зіниць на світло і рухливість очних яблук.  

На жаль, багато жителів м. Київ ігнорують профілактичний візит до офтальмолога з метою діагностики зору, і приходять на прийом до окуліста тільки після прояву будь-яких ускладнень. Вони можуть виникнути в результаті абсолютно різних причин, які ведуть до погіршення гостроти зору, а в запущених випадках навіть і до сліпоти. 

ВАЖЛИВО!

Профільні лікарі офтальмологи клініки «АКСІМЕД» рекомендують періодично здійснювати діагностику зору, яка визначає причини погіршення зору і виявляє всі особливості зору хворого.  

Діагностика зору і очей необхідна для збереження здоров'я Ваших очей.  Також, вона визначає не тільки якість Вашого зору, а й скаже багато про Ваш стан здоров'я в цілому. Очі людини можуть розповісти про стан артерій і вен людини.  

Переваги діагностики зору в клініці “АКСИМЕД”

Надійність і своєчасність діагностики в медичному центрі Аксимед забезпечується двома факторами:

  • Повний комплекс точного, сучасного діагностичного обладнання.

  • Багаторічний досвід наших лікарів.

Вивчення структури, параметрів очей, стан зору на новітньому обладнанні дасть змогу встановити діагноз і виявити захворювання на будь-якій стадії.

Окуліст на консультації докладно пояснить результати діагностики, назначить лікування і дасть чіткі рекомендації. 

Разом з лікарем-окулістом Ви можете вибрати напрямок лікування захворювання: хірургічне, косметичне, терапевтичне або оптичне.  Кожному пацієнту ми підбираємо методику лікування, яка дасть кращий результат якості зору саме в його випадку. 

Записатися на прийом до окуліста Ви можете на сайті онлайн або по телефону. Ми працюємо і у вихідні дні. 

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання