Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Оториноларингологія спеціалізується на діагностиці й лікуванні патологій вуха, горла, носа, а також голови та шиї. Практикуючих лікарів за цією спеціальністю називають оториноларингологами або скорочено ЛОР-лікарями.

ЛОР займається діагностикою та лікуванням, в тому числі хірургічним, таких захворювань, як менінгіт, абсцеси мозку, тромбоз мозкових синусів, сторонні тіла стравоходу, перфорації стравоходу, пластика гортані, трахеї, обличчя, кісти, пухлини, флегмони шиї.

У світі багато інформації, яку людина отримує через такі органи чуття, як вуха і ніс. І часом нам здається, що ці органи завжди працюють без збоїв. Але найчастіше, з часом, досить знайома мелодія чується нам вже не так голосно.

Коли необхідно звернутися на консультацію до ЛОРа?

Як показує практика, до лікарів в клініку “АКСІМЕД” у Києві часто звертаються люди з досить таки задавненими проблемами гортані, горла, вух, носа. Лікар отоларинголог в більшості випадків допомагає Пацієнтам, проводячи різноманітні промивання і обробляючи слизову оболонку дезінфікуючими засобами.

Першою ознакою того, що Вам чи Вашим близьким потрібна консультація отоларинголога в Києві є наявність постійного хропіння під час сну. Хропіння, як нічний і тимчасове явище слід сприймати не тільки і не стільки з естетичної точки зору, а виходячи з того, що хропіння може призвести до різкої зупинки дихання, а отже, і серця, що зовсім небажано.

Наступним «фронтом робіт» для кваліфікованого ЛОРа може стати перекручена носова перегородка, що є справжнім «убивцею» якості життя. Хоча зовні викривлення може бути зовсім непомітним, воно приносить безліч незручностей і дискомфорту, зокрема утруднене дихання, пригнічення нюху і уповільнення реакцій. Викривлення носової перегородки, насправді дуже часто стає причиною хропіння. Тому, не відкладайте візит до ЛОРа в Києві, щоб вирішивши свою проблему раз і назавжди.

Кваліфікований отоларинголог, а саме такі лікарі працюють в Клініці сучасної неврології «АКСІМЕД», завжди допоможе Пацієнту вирішити проблему.

Такий симптом як часткова або повна втрата слуху також відноситься до спеціалізації отоларинголога, але рівень розвитку сучасних технологій такий, що вже дозволяє виправити дані незручності і знайти необхідні рішення. Гайморити, фарингіти, тонзиліти, отити, синусити - це неповний перелік недуг, якісну медичну допомогу при яких може надати кваліфікований отоларинголог в Києві. Саме кваліфікація і досвід роботи ЛОРа повинні бути тими факторами, які мотивують Пацієнта звернутися до нього.

Природно, що в такому великому місті, як Київ, працює багато лікарів-отоларингологів, але якщо Вам важливий індивідуальний підхід, комфорт та ефективне лікування - то сміливо записуйтеся до отоларинголога клініки «АКСІМЕД». Записавшись на прийом до ЛОРа, Пацієнт завжди отримує всебічне обстеження і якісне лікування. Такі прикрі, а часом шкідливі проблеми як сірчані пробки, хропіння, втрата слуху - цілком під силу фахівцям клініки «АКСІМЕД», адже наші отоларингологи, працюючи з новітнім обладнанням мають все, що необхідно для проведення точної діагностики та ефективного лікування.

Професійна консультація ЛОРа в Клініці«АКСІМЕД» і подальше дотримання отриманих рекомендацій - допоможуть Вам знову відчувати смак повноцінного життя!

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання