Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото лікування тонзиліту

Тонзиліт - захворювання інфекційного характеру, що відмічається запаленням або поразкою однієї або декількох мигдалин.Тонзиліт є одним з найбільш широко відомих хвороб дихальних шляхів. Це захворювання може проявлятися в різних формах: як у гострій, так і в хронічній.

Гострий тонзиліт - це всім нам відома ангіна. Зараження тонзилітом може відбуватися в результаті: контакту з зовнішнім середовищем (через їжу, повітряно-крапельним шляхом), само інфікування (при наявності хронічних запалень у Пацієнта)

Як же розпізнати і виявити тонзиліт? Симптоми тонзиліту

За інформацією ЛОР-лікарів клініки «АКСІМЕД», сучасного приватного медичного закладу в районі ст.м.  Лівобережна у Києві, симптоми тонзиліту:

  • Підвищена температура тіла;
  • Озноб; 
  • Головні болі;
  • Посилюється біль в горлі при ковтанні;
  • М'язові болі і болі в суглобах. 

Медична допомога при тонзиліті 

Тонзиліт вимагає негайного лікування, в незалежності від форми, в якій він протікає.  Насамперед потрібно звернутися за консультацією до досвідченого отоларинголога (ЛОРа), який продіагностує Вас на наявність або відсутність цього захворювання.  Виходячи з характеру і виду присутнього запального процесу, а також визначення початкового збудника запалення, лікар знайде відповідну тактику лікування пацієнта, який страждає від тонзиліту. 

Як радять отоларингологи, Пацієнт з гострим тонзилітом повинен бути ізольований від суспільства і проходити курс лікування вдома.  Госпіталізується він лише в разі ускладнень під час перебігу хвороби.  

При хронічній формі тонзиліту - лікування може проходити двома методами: хірургічним і консервативним.  Другий метод лікування має на увазі вживання пацієнтом антибіотиків, промивання мигдалин, фізіотерапію. Якщо ж загострення мають повторюваний характер і розвиваються різні ускладнення - застосовується хірургічне втручання в лікуванні тонзиліту.  У будь-якому випадку, важливо вчасно записатися на прийом до ЛОРа за консультацією, який визначить і підбере необхідний курс лікування.

Звернувшись в клініку сучасної неврології «АКСІМЕД» у Києві, Ви завжди отримаєте підтримку і якісну допомогу фахівців у вирішенні цієї проблеми!

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання