Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото лікування отиту

Ви відчуваєте вушні болі?  Чи відчуваєте закладеність вуха?  Ви стали гірше чути або Вас переслідує неприємний шум у вухах?  На думку лікарів клініки «АКСІМЕД», цілком можливо, що Ви відчуваєте симптоми запального захворювання під назвою отит.  Цю хворобу можуть супроводжувати головний біль і підвищена температура. 

Що таке отит? 

Отит - це дуже поширене в Україні ЛОР-захворювання, при якому відбуваються запальні процеси у вусі.  Отит може виникнути в результаті незавершеного лікування інфекцій дихальних шляхів (наприклад: гайморит, ангіна, фарингіт), попадання рідини в вухо, деяких мікротравм, алергій і т.д.  

Форми отиту

Отит може проходити у гострій і хронічній формі.  А також залежно від локалізації вогнищ, отит класифікують як зовнішній, середній, а також - внутрішній.  Запалення зовнішнього відділу вуха (шкіри) вважається зовнішнім отитом. Внутрішній отит має вкрай серйозний характер і найчастіше є наслідком запущеної форми середнього отиту або деяких інфекційних заражень.  

В 90% випадків отитом вважають запалення середнього вуха.  Так як же все-таки лікувати отит?

Медична допомога при отиті у Києві

За словами отоларингологів клініки «АКСІМЕД», що знаходиться в Києві недалеко від станції метро Лівобережна, найчастіше при лікуванні отиту застосовуються такі засоби, як краплі в ніс і антибактеріальні препарати.  Проте, вірну методику лікування отиту в силі призначити виключно висококваліфікований лікар-отоларинголог, який після проведення діагностики і встановлення причин захворювання обере оптимальний для Вас курс лікування.  Лікування отиту має бути індивідуальним для кожного Пацієнта. Лікарі клініки сучасної неврології «АКСІМЕД» завжди прагнуть знайти підхід до кожного хворого і по можливості поліпшити життя Пацієнта, позбавивши його від болю і неприємних відчуттів.  

Якщо Ви відчуваєте перераховані вище симптоми і відчуваєте дискомфорт у вусі - звертайтеся в клініку «АКСІМЕД», де Вам завжди раді допомогти як в лікуванні отиту, так і інших захворювань!

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання