Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото лікування ларингіту

Ларингіт - захворювання, якому притаманне запалення слизової оболонки гортані.  

Основні симптоми ларингіту

  • Погіршення загального стану;
  • Відчуття першіння в горлі;
  • Сухість у роті;
  • Кашель: на початку захворювання сухий, потім відкашлювання мокроти;
  • Захриплість, іноді втрата голосу.

Причини ларингіту

Пацієнти, які звертаються за допомогою до ЛОР-лікарів клініки «АКСІМЕД» часто задають питання: «Чому може виникнути ларингіт»?  У відповідь, наші фахівці перераховують основні фактори, що викликають це захворювання:

  •  Переохолодження;
  •  Надмірне вживання алкогольних і тютюнових виробів; 
  •  Забруднення зовнішнього середовища (пил і гази в повітрі і т.д.);
  •  Перенапруження голосу (спів, гучний крик).

Медична допомога при ларингіті у клініці “АКСІМЕД”

Хворому, що відчуває ці симптоми і потребує лікування, слід звернутися до лікаря-лора для виявлення причин хвороби і встановлення діагнозу.  Діагностика цього захворювання проходить порівняно швидко і нескладно - достатньо проведення огляду та опитування хворого. Будь-який лікар підтвердить, що крім лікування ларингіту як усунення запалення, хворий в першу чергу повинен дотримуватися щадного режиму: Пацієнту рекомендується дотримуватися голосового спокою, відмовитися від куріння і вживання холодної і гострої їжі, дотримуватися спеціальної дієти.  

Як правило, захворювання триває близько одного-двох тижнів і прогресує досить швидко, однак при відсутності правильного лікування ларингіту або недотримання голосового режиму, захворювання може прийняти хронічну форму, вилікувати яку вже набагато складніше.  Проте, під час проведення повноцінного курсу лікування ларингіту та дотриманні всіх рекомендацій лікарів, ускладнень хвороби виникнути не повинно. 

Лікування ларингіту в клініці «АКСІМЕД», що знаходиться поруч з станцією Лівобережна у Києві, проводиться під контролем досвідчених медичних фахівців.  В першу чергу для нас важливо усунути першопричини виникнення хвороби, і тільки після цього - вже лікувати результат запальних процесів. У клініці сучасної неврології «АКСІМЕД» фахівці-отоларингологи мають великий клінічний досвід лікування Пацієнтів з ларингітом і іншими лор-захворюваннями.  Тому в разі виникнення проблем такого роду, звертайтеся в клініку для якнайшвидшого лікування ларингіту та відновлення гарного самопочуття! Записатися на прийом можна за телефонами, вказаними на сайті або зареєструватися онлайн.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання