Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Таке складне на перший погляд поняття, як тонзиліт - означає знайоме багатьом не з чуток, запалення гланд (мигдалин).  Коли причиною запалення є ОРВІ-інфекції, в медицині такий тонзиліт називають вірусним. Якщо запальний процес викликаний шкідливими бактеріями (стрептокок і т.д.) - бактеріальний тонзиліт.  

Найчастіше ЛОР-спеціалістам клініки «АКСІМЕД» у Києві доводиться зустрічатися із загостреною формою тонзиліту - ангіною, що автоматично гарантує хворому біль в горлі, першіння, підвищення температури тіла.  

Незважаючи на те, що в людському організмі 6 мигдалин, тонзиліт - це запалення тільки двох, піднебінних мигдалин, розташованих з боків від входу в саму глотку.  Саме ці мигдалини виконують роль захисників від інфекцій. Мигдалини захищають дихальну систему від можливих інфекцій, що потрапляють в людський організм з повітрям завдяки виділенню захисних речовин, таких як інтерферон, лімфоцити, гамма глобулін.  Але якщо імунітет Пацієнта ослаблений, а віруси і бактерії безперервно намагаються порушити оборонну функцію організму, мікроби починають розмножуватися і в самих мигдалинах, сприяючи проявам вірусного або бактеріального тонзиліту.

Симптоми тонзиліту

Якщо вірусна ангіна - це прямий наслідок ГРВІ і не вимагає особливого курсу лікування, то бактеріальна ангіна - це серйозний привід записатися на прийом до ЛОРа у клініку “АКСІМЕД”.  До основних симптомів гострого тонзиліту, а одночасно і приводом термінової консультації у лікаря, може стати:

  • стрімке підвищення температури тіла;
  • загальна слабкість;
  • головний біль;
  • збільшення лімфовузлів;
  • сильний біль при ковтанні їжі.

Регулярні тонзиліти, а особливо бактеріальні, можуть стати причиною хронічної ангіни, яка значно небезпечніше для організму, ніж гостра. 

Як і для будь-якого іншого хронічного захворювання, тонзиліту характерні періоди загострення і ремісії.  Небезпека полягає в безперервній ймовірності розвитку алергії, інтоксикації організму і поширенню інфекції від запалених мигдалин по всьому організму, навіть в період відносного затишшя - ремісії.  Хронічний тонзиліт цілком здатний спровокувати такі інфекційні захворювання, як міокардит, ревматизм, пієлонефрит, гломерулонефрит і інші. 

Найкращий ЛОР у Києві, записатися на консультацію 

ЛОР-фахівці з клініки сучасної неврології "АКСІМЕД" нагадують, що не тільки навколишнє середовище впливає на прояв або відсутність ознак ангіни. Патологічно це може бути викликано індивідуальними особливостями будови гланд, схильністю до гнійних виділень і їх накопичення, загальним станом імунної системи організму,  а найнебезпечніше - це не до кінця вилікуваною ангіною. Саме перерваний процес лікування або недостатньо тривалий комплекс лікувальних процедур є найбільшою загрозою появи ознак хронічного тонзиліту. 

У кращій неврологічної клініці "АКСІМЕД" на Лівобережній, вам завжди зможуть організувати сучасну діагностику стану мигдалин, щоб запобігти їх запалення, або прописати індивідуальний курс лікування, якщо запалення все-таки виявиться.           Бережіть своїх близьких і рідних від негативного впливу факторів зовнішнього середовища, цілий рік зміцнюйте імунітет, займайтеся спортом і оздоровчою фізкультурою, дотримуйтеся правильного харчування і Ви не залишите хворобам ніяких шансів!

Записатися на прийом до ЛОРа ви можете онлайн на нашому на сайті або зателефонувавши в клініку “АКСІМЕД”. Крім того, якщо Ви почуваєте себе дуже погано, наш спеціаліст може приїхати до Вас додому. Ціни за консультацію ЛОРа вказані на сайті.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання