Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото лікування гаймориту

Гайморит - найпоширеніший вид синуситу, який є запаленням верхньощелепних гайморовихпазух. Внаслідок потрапляння інфекцій, слизова оболонка носа запалюється, отікає і перекриває ходи, через які виходить секрет гайморових пазух. Таким чином, закупорені в пазухі бактерії починають активно розмножуватися і пазухи наповнюються гноєм.

Гайморит буває вірусним, бактеріальним, грибковим, травматичним і алергічним. Запалення може бути як з однієї, так і з двох сторін (однобічний або двобічний гайморит). Виділяють дві форми гаймориту: гостра і хронічна.

Симптоми гострого гаймориту

При гострій формі гаймориту спостерігаються такі симптоми:

  • закладеність носа;
  • часткова або повна втрата нюху;
  • неприємний запах з роту;
  • висока температура, озноб;
  • слабкість і сонливість;
  • сильна головна біль і біль в очах;
  • біль в області лоба і під очима. При наклоні голови вперед біль посилюється;
  • іноді відчувається біль в верхній щелепі і зубах.

Симптоми хронічного гаймориту

Гайморит можна назвати хронічним, якщо у Пацієнта біля 2 місяців спостерігається закладеність носа, періодичні болі і тиск в гайморових пазухах, голоні болі, швидка втомлюваність. При цьому температура може бути у нормі. 

Діагностика і лікування гаймориту у Києві

Сучасний медичний центр “АКСІМЕД” знаходиться у Києві біля станції метро Лівобережна. Тут працюють найкращі ЛОР-фахівці. При перших же ознаках гаймориту Вам слід записатися на прийом до лікаря, який проведе повну діагностику, встановить діагноз і призначить адекватне ефективне лікування.

Після проведення риноскопії, взяття мазків і рентгенологічного обстеження гайморових пазух, лікар призначить лікування. В першу чергу це будуть препарати, які знімають набряк, а також ліки для знищення інфекції (антибіотики або противірусні препарати, в залежності від виду інфекції). Ефективно допомагають процедури промивання носа антисептиками і сольовими розчинами. Після очищення від гною, призначаються за необхідності фізіотерапевтичні процедури - кварцування, лікування лазером, віброакустична терапія.

 В тяжких випадках, коли звичайне лікування не допомагає, ЛОРи проводять пункцію (прокол) гайморових пазух. Це хірургічна процедура, яку наші спеціалісти проводять швидко і майже безболісно.

 Лікування гаймориту - процес багатосторонній і досить тривалий.  Адже тут важливо до кінця подолати хворобу, щоб не відчути подібних симптомів повторно через деякий час.  

  Пацієнти часто шукають на просторах інтернету хорошого ЛОРа у Києві. Ви вже знайшли!Найкращі спеціалісти клініки “АКСІМЕД” до Ваших послуг!

Записатися на прийом до ЛОРа можна онлайн або по телефону. Клініка знаходиться на Лівому березі неподалік від станції метро Лівобережна. Ціна за консультацію ЛОРа вказана на сайті. Ви гарантовано отримаєте чудовий сервіс, індивідуальний підхід, точну діагностику і ефективне лікування.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання