Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото лікування ангіни

Ангіна - це дуже поширене і тяжке простудне захворювання, що доставляє хворобливі відчуття і дискомфорт у горлі незалежно від віку, статі і смакових уподобань.  

Хворобу цю виявити фахівцеві дуже легко, варто тільки розкрити широко рот - запалені мигдалини Пацієнта сигналізують про можливу наявність цієї недуги.

Спровокувати появу хвороби можуть стафілококові і стрептококові бактерії, віруси і грибки.  Також ангіна може виникнути в результаті контакту з хворими на ангіну людьми, особливо схильні до ризику захворювання люди зі слабким імунітетом. 

Симптоми ангіни

  •  запалені мигдалини (іноді з гнійним білим нальотом);
  •  підвищена температура тіла;
  •  різкий біль при ковтанні;
  •  озноб;
  •  збільшені лімфатичні вузли під нижньою щелепою і під вухами. 

Медична допомога при лікуванні ангіни у Києві

ЛОР-лікарі сучасної медичної клініки «АКСІМЕД» у Києві  акцентують, що ангіна вимагає негайного лікування, її не можна ігнорувати.  Щоб уникнути ускладнень, подальшого розвитку захворювання і його негативного впливу на дихальні органи, потрібно захищати себе від цього захворювання і застосовувати ефективне лікування.  Підібрати оптимальний метод лікування ангіни Вам допоможуть висококваліфіковані лікарі.  

Не існує єдиного способу лікування і захисту організму від ангіни, який допоміг би вилікуватися кожній людині.  Зрозуміло, будь-який ЛОР скаже, що основною і мінімальною дією в боротьбі з цією недугою має стати зміцнення імунітету. 

Зокрема, на прийомі у ЛОР-лікаря в «АКСІМЕД», що знаходиться недалеко від станції метро Лівобережна, Вам буде проведена діагностика захворювання, основою якої є розпізнавання присутніх симптомів, іноді для цього потрібно взяття мазка.  Дізнавшись всі деталі перебігу хвороби, і виявивши всі симптоми, ЛОР-лікар призначить ефективне лікування ангіни. Зазвичай призначаються антибактеріальні препарати, полоскання і вживання сиропів.  

Примітно, що самолікуванням в даній ситуації займатися не варто, щоб уникнути ускладнень, а тільки після оцінки Вашого стану і особливостей протікання хвороби кваліфікований лікар може призначити необхідне лікування ангіни.  Маючи великий досвід у вирішенні цієї проблеми, фахівці клініки «АКСІМЕД» виберуть оптимальне лікування захворювання і допоможуть своїм пацієнтам видужати з ангіною якомога швидше.

Записатися на прийом до ЛОРа клініки “АКСІМЕД” Ви можете, зателефонувавши або зареєструвавшись онлайн на нашому сайті. Не зволікайте! 

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання