Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

 Фото лікування алергічного риніту

Запальні процеси в слизовій оболонці носа, як ускладнення після тривалих вірусних захворювань або сильного переохолодження організму, в медичній практиці прийнято називати ринітом.

Алергічний риніт пов'язаний з впливом подразників, алергенів, на організм.  Харчові, хімічні та алергени тваринного походження подразнюють слизову оболонку і можуть стати причиною появи симптомів алергічного риніту.  

Види алергічних ринітів 

Фахівці розрізняють:

  • сезонний алергічний риніт, якщо недуга дає про себе знати тільки в певні сезони, найчастіше це літо або весна;
  • цілорічний алергічний риніт, симптоми якого Пацієнт відчуває протягом цілого року;
  • менш поширеним вважають професійний алергічний риніт - як реакцію на алергени, присутні на робочому місці.  

Не рідко, коли алергічний риніт співіснує в організмі людини разом з іншими алергічними захворюваннями: бронхіальною астмою, алергічним конюктивітом. 

Якщо риніт ігнорувати і всерйоз не зайнятися його лікуванням, можуть виникнути ускладнення - алергічний синусит, поліпи в носі, отит, носові кровотечі, стійке порушення нюху, і навіть бронхіальна астма.  

Не варто недооцінювати складність алергічного риніту, так як потенційно він може стати причиною небезпечних захворювань нервової і серцево-судинної системи.  

Причини виникнення алергічних ринітів 

Найчастіше алергічний риніт виникає у дітей в період активної фази дорослішання - 10-12 років.  З віком у дитини можуть притупитися симптоми і риніт може стати менш болючим і дискомфортним. Але все ж, повністю вилікуватися Пацієнтам, як правило, вдається дуже рідко. 

Лікування алергічного риніту у клініці “АКСІМЕД” в м. Києві

Оскільки симптоматичні ознаки алергічного риніту дуже схожі зі звичайною нежиттю, при наявності характерних симптомів слід звернутися відразу до двох фахівців: до алерголога-імунолога і отоларинголога.

Алерголог клініки “АКСІМЕД” підтвердить або виключить алергічне походження захворювання, а завдання отоларинголога вчасно виявити патологію органів "вухо-горло-ніс", якщо вона є. 

Для того, щоб алерголог зміг діагностувати природу запалення, йому потрібні актуальні результати аналізу крові на імуноглобулін Е і мазок з носа для визначення рівня еозинофілів.  У разі підтвердження алергічного риніту, наступний крок - це визначення алергену. Тут уже лікар займається співвідношенням присутньої симптоматики з можливими алергічними подразниками.  Подібна діагностика - дуже відповідальна робота для імунолога-алерголога, адже від його кваліфікаційних здібностей залежить, як точно він може визначити алерген і призначити курс лікування, який буде ефективний для кожного конкретного Пацієнта. 

Звертайтеся до клініки сучасної неврології "АКСІМЕД" у місті Київ, що знаходиться поруч з станцією метро Лівобережна, де працюють кращі фахівці з багаторічним практичним досвідом.  Лікарі-алергологи "АКСІМЕД" неодмінно зроблять все, щоб повернути Вам можливість дихати на повні груди і насолоджуватися навколишнім світом, без побоювань за своє здоров'я.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання