Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Що лікує отоларинголог? 

ЛОР - це лікар, який спеціалізується на патологіях органів слуху і верхніх дихальних шляхів.  

Симптоми, які є приводом для звернення до лікаря:

  • Кашель і сильні болі в горлі; 
  • Нежить, закладений ніс протягом довгого часу;
  • Запалені лімфатичні вузли;
  • Головні болі;
  • Часто виникають болі в вухах і виділення з них. 

Консультація ЛОРа при наявності цих симптомів для Пацієнта необхідна. При цьому, як наголошують лікарі клініки «АКСІМЕД», важливо своєчасно звернутися за професійною допомогою і не варто вважати, що при слабкому прояві даних симптомів необхідність в консультації ЛОРа відпадає. Навпаки, варто прийти на консультацію до ЛОРа саме на початкових етапах хвороби, щоб отримати можливість повністю вилікуватися і уникнути можливих ускладнень.  

Найбільш популярні захворювання, з якими звертаються до ЛОРа це: отит, сірчані пробки, ангіна, ларингіт, тонзиліт, фарингіт, риніт, гайморит, закладеність носа і т.д.  У наш час дуже важливо і складно знайти компетентного ЛОРа для отримання грамотної консультації і відповідей на всі Ваші запитання. Клініка сучасної неврології «АКСІМЕД» завжди готова вчасно надати ефективну медичну допомогу своїм Пацієнтам. 

Звернувшись в клініку «АКСІМЕД», Пацієнти отримують професійну консультацію та діагностику захворювань, що надається фахівцями-лорамі з багаторічним стажем роботи і глибокими загальмедичні знаннями. Сучасне обладнання клініки дає всі можливості проводити якісну діагностику захворювань, а індивідуальний підхід, який використовується лікарями, дозволяє визначити особливості протікання і лікування хвороби кожного Пацієнта. 

Після проведення консультації лор-лікар призначає курс лікування враховує стан здоров'я та особливості організму конкретного Пацієнта.

Записуйтесь на консультацію ЛОРа в клініку «АКСІМЕД», і Вам нададуть якісне і своєчасне обслуговування висококваліфікованих лор-лікарів!

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання