Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

 Фото лор допомоги

До отоларинголога, більш відомого як ЛОР, люди звертаються з запаленнями і проблемами вух, носа, гортані, а також допоміжних органів.  Чи не кожна людина хоча б раз у житті побувала на прийомі у ЛОРа, потребуючи його професійної допомоги. Пояснюється це досить широким спектром його роботи.  

Коли потрібно звернутися на консультацію до отоларинголога? 

Допомога ЛОРа включає в себе лікування багатьох хвороб, найбільш поширеними з них є: ангіна, гайморит, синусит, чужорідні тіла, нежить, отит, фарингіт, ларингіт.  Лікар-отоларинголог володіє навичками як терапевтичними, так і хірургічними, адже допомога лора при лікуванні деяких захворювань часто вимагає хірургічного втручання.  Навіть при таких, здавалося б, простих симптомах як часті головні болі, важке дихання, погіршення нюху і хронічний нежить можуть бути симптомами серйозних захворювань, що вимагають контролю і допомоги ЛОРа.  

При більш серйозних симптомах, таких як тривалий кашель, закладеність вух, сильна головна біль при нежиті, важливо невідкладно звернутися за допомогою до ЛОРа.  Ігнорування таких симптомів може призвести до негативних наслідків - подальшого прогресування хвороби і розвитку небезпечних ускладнень.  

Будь-який фахівець-ЛОР підтвердить, що на ранніх етапах усунути хворобу і надати необхідну допомогу набагато простіше, ніж намагатися її ліквідувати в ускладненій або хронічній формі.

Діагностика ЛОР-захворювань 

Для виявлення серйозних порушень роботи організму ЛОР використовує такі методи діагностики: рентген, біопсія, КТ, пункція, МРТ.  

Клініка сучасної неврології «АКСІМЕД», що знаходиться у Києві неподалік від станції метро Лівобережна,  володіє всім необхідним обладнанням для встановлення точного діагнозу Пацієнта і лікування присутніх у хворого лор-захворювань.

Звернувшись за спеціалізованою допомогою до ЛОРа в клініку «АКСІМЕД», Ви зробите перший крок на шляху до одужання і усунення відчуттів, що викликають біль та дискомфорт.  Кваліфіковані лікарі отоларингологи клініки знають, як знайти підхід до будь-якого Пацієнту і підібрати індивідуальний план лікування для кожного.

Як записатися на прийом до ЛОРа у Києві?

Якщо ви потребуєте допомоги ЛОРа, звертайтеся в клініку «АКСІМЕД» - тут Вам завжди будуть раді допомогти і запропонувати кваліфіковану підтримку. Записатися на прийом до ЛОРа в мед клініці “АКСІМЕД” дуже просто. Ви можете зателефонувати за номерами, вказаними на сайті, записатися на консультацію до ЛОРа онлайн. Ціна консультації у ЛОРа та оториноларингологічних процедур вказані на сайті у розділі “Ціни”.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання