Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото лікування хвороб серця

Ні для кого не секрет, що серцево-судинні захворювання ось уже багато років є головною причиною щорічного зростання рівня смертності в усьому світі.  За різними даними, від 20 до 35% всіх смертей відбувається саме через проблеми з серцем і судинами. Це не може не наштовхнути вас на думку, що вже зараз варто задуматися про своє здоров'я, тим більше що захворювання серця можна і потрібно запобігати шляхом прийняття профілактичних і нескладних заходів, які в результаті тільки підуть вам на користь. 

У той же час, кожному з нас корисно буде дізнатися більше про ці захворювання, щоб бути повністю попередженим про небезпеку, яку вони несуть.  Групу серцево-судинних захворювань складають різні хвороби, які вражають серце і судини: вроджені вади серця і судин, ішемічна хвороба, хвороба периферичних артерій і судин головного мозку, ревмокардит.  Також до найбільш поширених гострим станом серця і судин відносять інфаркт і інсульт, які відбуваються саме в разі закупорки однієї з судин.

Причини захворювань серця

Основними причинами всіх вищенаведених захворювань (крім вроджених хвороб), можна назвати нездоровий спосіб життя (надмірні навантаження, перманентні стреси, відсутність достатньої кількості відпочинку, проблеми з харчуванням, наявність шкідливих звичок), а також наявність у людини інших захворювань, на тлі яких  можуть з'явитися хвороби серця - гіпертонії або цукрового діабету.

Дивлячись на цей список можна з упевненістю сказати, що при бажанні кожній людині під силу стежити за собою і не допустити появу будь-якого серцевого захворювання. 

ВАЖЛИВО!

Пам'ятайте, захворювання серця дуже складно діагностувати на початковій стадії, тому основний метод боротьби з ними - це профілактика. 

Але, якщо ви перебуваєте в групі ризику і стали все частіше відчувати біль в зоні грудної клітини або серця, з'явилася задишка, прискорене серцебиття, нудота, слабкість - не втрачаючи часу звертайтеся за консультацією до кардіолога.  Цілком можливо, що у вас може початкова стадія одного з захворювань серця.  

Медична допомога в лікуванні захворювань серця в клініці “АКСИМЕД”

Процес лікування захворювань серця залежить від безлічі факторів і зазвичай займає дуже тривалий час, а може навіть бути довічним.  До основних методів лікування захворювань серця відносять терапію, корекцію способу життя, прийом відповідних медикаментів. У більш важких випадках людині може знадобитися шунтування серця або вживлення електронного серцевого стимулятора.

Якщо ви хочете бути обізнаним про стан свого здоров'я - приходьте на консультацію до кардіолога в Клініку сучасної неврології «АКСІМЕД».  Наші лікарі проведуть якісне обстеження вашого серця і проконсультують вас про його стан. Ні в якому разі не займайтеся лікуванням захворювань серця самостійно!  

Чекаємо вас на консультацію в Клініці сучасної неврології «АКСІМЕД», що знаходиться неподалік від станції метро Лівобережна у м. Київ.! Записатися на прийом до кардіолога можете по телефону або на сайті онлайн.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання