Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото кардіологічної допомоги

Вже протягом кількох десятиліть лікарі постійно нагадують нам про те, що однією з найпоширеніших причин підвищення рівня інвалідності і смертності серед населення у всьому світі залишаються захворювання серцево-судинної системи. 

 Постійні стреси, нервове виснаження, погана екологія, шкідлива їжа, згубні звички, відсутність занять спортом - все це веде до безпосереднього збільшення ризику розвитку можливих патологій і збоїв  в повноцінній роботі серця і судин.  

  Кардіолог - це лікар, який займається діагностикою і лікуванням хвороб серцево-судинної системи.

Що лікує лікар-кардіолог?

 Наведемо список захворювань серцево-судинної системи і пов'язаних з ними симптомів, з якими слід негайно прийти на консультацію до кардіолога:

 
Хвороби, які лікує кардіологСимптоми захворювань серцево-судинної системи
інфаркт і гострий коронарний синдром біль будь-якого типу і інтенсивності в області грудей, за грудиною і в області серця
ішемічну хворобу серця (ІХС)  набряки
різні аритмії і порушення провідності системи серця задишка
серцеву недостатність порушення ритму серця (відчуття сильного серцебиття, його завмирання, рідкісного або прискореного пульсу)
 травми серця  слабкість, швидка втомлюваність
 вроджені або набуті вади серця  
 кардіосклероз і атеросклероз  
 підвищений тиск - артеріальну гіпертензію  
 

 

Коли слід звертатися до кардіолога?

Якщо звичні для вас навантаження стали непосильні, супроводжуються задишкою, болем у грудях, бажанням зупинитися або віддихатися, посилене серцебиття.

Прийом кардіолога

Прийом лікаря-кардіолога в приватній клініці «АКСИМЕД» у м. Київ на лівому березі складається з декількох послуг:

 Консультація кардіолога

 Лікар збере анамнез пацієнта, проведе первинну діагностику, перевірить пульс, виміряє артеріальний тиск, встановить попередній діагноз і при необхідності призначить додаткові дослідження, такі як ЕКГ (електрокардіографія), ЕХОКГ (ехокардіографія), УЗД серця, можливо з доплерівським дослідженням судин, добове  моніторування ЕКГ (холтер) та інші.

 Лікування у кардіолога

 Завдання фахівців клініки АКСИМЕД - провести диференціальну діагностику, виявити і встановити точний діагноз пацієнта, і виробити індивідуальну схему лікування.  Без сумніву, це є важливим етапом, оскільки досить схожу симптоматику можуть давати захворювання інших систем і внутрішніх органів хворого.

 Існує медикаментозне і хірургічне лікування серцево-судинних патологій, а також їх профілактика та реабілітація після їх виникнення.

 Що ви отримаєте від кардіолога сучасної клініки неврології “АКСИМЕД”?

В основі нашої клініки лежать принципи доказової медицини. Будь-який лікар, озираючись на свій досвід, з упевненістю скаже, що в медицині, і в кардіології, зокрема, головний принцип - «Не нашкодь!». Ми не пропонуємо нашим пацієнтам приймати корвалол і валокордин при болях в серці, не призначаємо препарати магнію «про всяк випадок», не лікуємо функціональну екстрасистолію (варіант порушення серцевого ритму) важкими антиаритмічними препаратами, де шкода від призначеного лікування вище, ніж сама аритмія.

 Кардіологи часної клініки “АКСИМЕД”  мають за плечима величезний досвід лікування серцево-судинних захворювань, але не зупиняються на цьому, вони постійно вдосконалюють свої знання і використовують в лікуванні перевірені препарати, які відповідають всім міжнародним критеріям ефективності та безпеки.

  Записатися на прийом до лікаря кардиолога Ви можете по телефону або онлайн на сайті. Клініка знаходиться неподалік від станції метро Лівобережна. Кияни і гості міста, досить шукати, де є хороший кардіолог у Києві. Найкращі працюють у нас!

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання