Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото алергічної реакції

Чи доводилося Вам відчувати дискомфорт і неприємні відчуття через алергію? Алергія може бути викликана різними чинниками: пилком, вовною, їжею, пилом, медикаментами і т.д. Червоні очі, безперервне чхання або кашель, постійний нежить - ці симптоми не дають у повній мірі насолоджуватися життям.

Алергія - це свого роду відповідь Вашої імунної системи на конкретний алерген. Не варто її терпіти, краще боротися з нею. 

Що лікує лікар імунолог-алерголог?

Імунолог-алерголог –  це лікар, який займається виявленням і лікуванням різноманітних алергічних хвороб і порушень функцій імунної системи. Імунолог-алерголог займається респіраторними алергіями, лікує кропив'янку, бронхіальну астму, дерматит, сезонний риніт і т.д.  

Звернувшись за допомогою до імунолога-алерголога в клініку сучасної неврології «АКСІМЕД», разом з досвідченим фахівцем Ви перевірите свою імунну систему, виявите причини алергічних реакцій і внесете поправки в Ваш спосіб життя. 

Перші симптоми, при яких потрібна допомога імунолога-алерголога 

  • Нежить, постійне чхання, неприємний свербіж в носі і його закладеність;
  • Кашель, що не проходить протягом тривалого часу;
  • Почервоніння і сльозоточивість в очах;
  • Задуха і важке дихання;
  • Шкірні висипання.

При проведенні консультації імунолог-алерголог клініки сучасної неврології «АКСІМЕД» у Києві визначить необхідне обстеження і складе оптимальну схему лікування.  Спеціалізований імунолог-алерголог знає, як запобігти зниженню імунітету і вибрати курс лікування для кожного прояву алергічного захворювання. 

При лікуванні алергічних захворювань і зміцнення імунної системи важливо брати до уваги наявні патології і особливості в організмі пацієнта. 

В клініці «АКСІМЕД», що знаходиться у Києві недалеко від ст. м. Лівобережна, Вам допоможе відновити здоров'я кваліфікований лікар імунолог-алерголог, який має великий клінічний досвід і індивідуальний підхід до кожного свого пацієнта.  Не чекайте, поки алергія пройде сама, приходьте в клініку для швидкого і результативного рішення Ваших проблем!

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання