Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото діагностики імунних захворювань

За правильну роботу організму і його захист від небезпечних захворювань відповідає імунітет або імунна система. Однак імунітет схильний до різних факторів, здатних вплинути на нього негативно, що може в підсумку послабити організм. 

Симптоми імунних захворювань

Основний симптом, який сигналізує про наявність проблем з імунною системою і можливі імунні хвороби - часто повторювані інфекційні та респіраторні захворювання (більше 3-4 за рік). У доповненні до цього, людина може скаржитися на слабкість, посилену пітливість, втомлюваність. 

Як пояснюють профільні лікарі клініки «АКСІМЕД», викликати імунодефіцитні стани та імунні хвороби може ряд обставин: 

  • хронічні захворювання інфекційного характеру;
  • незбалансоване харчування;
  • часті стреси (емоційні та фізичні);
  • погіршення екології;
  • хронічні алкогольні, тютюнові та наркотичні інтоксикації;
  • спадкова схильність;
  • довготривалий неконтрольований прийом медичних препаратів.

Лікування  і діагностика імунних хвороб 

При захворюванні імунними хворобами важливо застосувати правильне і ефективне лікування. Для цього необхідна ретельна і точна діагностика.  

Якісну діагностику імунних хвороб є можливість проводити тільки в передових сучасних клініках. Клініка сучасної неврології «АКСІМЕД» у Києві має повний спектр необхідного обладнання та технологій для точної діагностики імунних хвороб. 

Діагностика імунних хвороб, проведена своєчасно, контролює процес протікання хвороби і змін в ході її лікування. Вона дає повну інформацію про стан організму людини і дає можливість встановити правильний діагноз. 

Також фахівці клініки після проведеної якісної діагностики, підберуть ефективний індивідуальний курс лікування імунних хвороб. На ранніх стадіях імунне захворювання повністю вилікувати набагато легше. Тому при прояві симптомів імунодефіциту краще відразу звернутися в клініку для діагностики і встановлення діагнозу. Великий практичний досвід і висока кваліфікація імунологів клініки «АКСІМЕД» дозволяють в найкоротші терміни встановлювати причини імунних захворювань.

 Кожен Пацієнт обов'язково знаходить підтримку з боку лікарів імунологів клініки «АКСІМЕД», що знаходиться недалеко від станції метро Лівобережна у м. Київ.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання