Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото лікування захворювань шкіри

Шкіра - найбільший за площею орган нашого організму, який виконує дуже важливі функції: захисну, теплорегулюючі, обмінну.  Ми, в свою чергу, далеко не завжди знаємо всіх правил і нюансів по догляду за нею. Більш того, багато хто помилково вважає, що здоров'я нашої шкіри залежить виключно від зовнішніх чинників, при цьому абсолютно не беруть до уваги те, що шкіра, як і будь-який інший орган нашого організму, потребує отримання вітамінів і мінералів, в достатньому обсязі вологи протягом дня  і відпочинку. 

Важливо відзначити, що шкіра, як і інші органи, також, а може навіть і більше схильна до різних захворювань і травм (особливо механічних), лікування яких може зайняти як кілька хвилин, так і кілька років.

Види захворювань шкіри 

В основному, відчувати проблеми зі шкірою ми починаємо ще в перехідному віці, коли відбувається наймасштабніша гормональна перебудова організму.  У цьому віці підлітків часто переслідує таке захворювання, як вугрі (акне), яке супроводжується неприємними висипаннями на шкірі обличчя, шиї, плечей і грудей.  

Не дивлячись на те, що часто «списують» цю проблему на юний вік, звернутися на консультацію до дерматолога все таки потрібно, якщо батьки не хочуть, щоб дитина мучилася з цією проблемою довгі роки.  

До інших, найбільш поширених захворювань шкіри можна віднести дерматити, кропив'янку, коросту, грибкові хвороби, бородавки.  Будь-яке з цих захворювань приносить людині масу незручностей, і в першу чергу - психологічних. Ми починаємо соромитися цієї проблеми і намагаємося максимально захистити себе від контактів і настирливої ​​уваги з боку зовнішнього світу.  Щоб не жертвувати собою, своїми бажаннями і життям в цілому, при виникненні будь-яких скарг щодо стану своєї шкіри, Вам потрібно негайно записатися на прийом до дерматолога.

Якщо Вам потрібен дійсно хороший дерматолог, звертайтеся у клініку “АКСИМЕД”, де працюють фахівці з великим досвідом, європейським підходом до лікування та сучасним діагностичним центром.

Медична допомога при захворюваннях шкіри 

Залежно від того, яка у вас хвороба і ступінь її занедбаності, лікар-дерматолог може призначити застосування як препаратів зовнішньої дії (мазі, креми, бовтанки), так і внутрішньої (прийом медикаментів).  Якщо Вас або Вашу дитину турбує якась дерматологічна проблема - не соромлячись звертайтеся за допомогою до нас - в Клініку сучасної неврології «АКСІМЕД», що знаходиться у м. Київ неподалік від станції метро Лівобережна.  Наш лікар-дерматолог вислухає всі ваші скарги, проведе обстеження і дасть необхідні приписи щодо лікування вашої хвороби. 

ВАЖЛИВО!

Ні в якому разі не займайтеся лікуванням захворювань шкіри дома!  Через незнання і необережність ви можете тільки ускладнити свою проблему!


Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання