Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото огляд лікарем-дерматологом

Дерматолог - це лікар, який діагностує і лікує захворювання шкіри, волосся і нігтів, слизових оболонок, сальних і потових залоз. Якщо вам дійсно потрібен хороший лікар дерматолог у Києві, необхідно записатися на прийом до спеціаліста в клініку “АКСИМЕД”, яка знаходиться поруч зі станцією метро Лівобережна.

Наші фахівці ведуть прийом дорослих і дітей з перших днів життя.  Діагностика і лікування здійснюється дерматологами відповідно до сучасних європейських протоколів.

Що лікує дерматолог?

Запис до дерматолога просто необхідний, якщо у Вас є будь-які проблеми зі шкірою, волоссям, нігтями. 

Дерматолог клініки “АКСИМЕД” (м.Київ) проводе діагностику та лікування атопічного дерматиту, екземи, кропив'янки, псоріазу, себорейного дерматиту, акне, вітіліго, герпесу, вірусних бородавок, контагіозного молюска, грибкових інфекцій шкіри і нігтів, новоутворень шкіри та ін.

При проявах свербежу у мед центрі “АКСИМЕД” пацієнту допоможуть наші дерматологи, неврологи і психотерапевти. Тільки такий мультидисциплінарний підхід дозволяє правильно визначити причину появи гострого або хронічного свербіння і встановити найбільш підходящу індивідуальну тактику лікування для кожного пацієнта.

Дитячий дерматолог у м. Київ

Особлива увага в клініці “АКСИМЕД” приділяється лікуванню дітей.  Дитячий дерматолог на прийомі створить усі умови для комфорту наших маленьких пацієнтів.  Медична допомога дітям надається в тісній взаємодії з педіатрами та іншими дитячими спеціалістами. Фахівцями клініки здійснюється підбір індивідуальних засобів по догляду і для лікування чутливої ​​дитячої шкіри.

Коли варто звернутися до дерматолога?

Симптоми, при яких негайно треба звернутися до лікаря:

  • Почервоніння шкіри, свербіж, набряки;

  • Висипання;

  • Прищі і вугрі;

  • Поява бородавок, родимок або зміна їх розміру, зовнішнього вигляду.

Більшість захворювань швидко поширюються і загрожують серйозними ускладненнями, тому не слід зволікати. При перших же симптомах, необхідно записатися на прийом до дерматолога в часну клініку «АКСИМЕД».

Консультація дерматолога

У «АКСИМЕД» консультація дерматолога повністю конфіденційна. Усі обговорені проблеми у кабінеті дерматолога не виходять за стіни клініки. 

Огляд і діагностика

В першу чергу, лікар дерматолог оглядає шкіру, оцінює її стан, патологічні зміни, їх характер і поширеність. 

При необхідності лікар проводить дерматоскопію. Для підтвердження діагнозу часто потрібне проведення бактеріологічних та біохімічних аналізів.  Сучасний лабораторний комплекс «АКСИМЕД», оснащений за останнім словом медичної техніки, дозволяє проводити сотні діагностичних досліджень, що дозволяє швидко і точно підтвердити діагноз і почати лікування.

Запис на прийом до дерматолога

Записатися на прийом до дерматолога в клініці «АКСИМЕД» ви можете за телефонами, вказаними на сайті або заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті.  У клініці платний дерматолог працює і у вихідні дні.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код
Поставити питання