Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

 

Фото хвороба Бехтерева

Причини хвороби Бехтерева (анкілозуючого спондилоартриту)

Формальне ставлення до свого здоров'я, а саме ігнорування проблем з хребтом, може сприяти розвитку складних захворювань. Одним з яких є анкілозуючий спондилоартрит, який названий на честь відомого лікаря-невролога Володимира Бехтерева. Це прогресуюче хронічне захворювання призводить до порушення роботи опорно-рухового апарату і знерухомлення людини.
На превеликий жаль, точні причини виникнення хвороби Бехтерева досі не визначені. Однак найчастіше ця недуга розвивається у людей з певною генетичною схильністю.
Прояв захворювання характеризується тривалими болями (більше 3-х місяців) в області попереку, відчуттям скутості і ускладнене дихання.
У разі появи цих симптомів потрібно відразу ж записатися на прийом до лікаря-невролога.

Діагностика та лікування хвороби Бехтерева

Клініка сучасної неврології "АКСІМЕД" в м. Київ неподалік від станції метро Лівобережна, надає допомогу в діагностиці та лікуванні анкілозуючого спондилоартриту (хвороби Бехтерева).
Високоточне медичне обладнання дозволяє виявити захворювання, а комплексне лікування з використанням сучасних методик дозволяє зберегти мобільність хребта. Найголовніше - це вчасно звернутися до хорошого професіонала, щоб не допустити подальшого поширення патологічного процесу і посилення захворювання.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання