Ніколаєнко Геннадій Степанович

Ортопед-травматолог вищої категорії

Стаж роботи - 16 років

Записатись
Залишити відгук

Закінчив Одеський державний медичний університет у 2003 році, а у 2005 році – інтернатуру за спеціальністю “ортопедія та травматологія”.

З 2005 до теперішнього часу працюю у КНП КДЦ Деснянського району м. Києва травматологом-ортопедом.

У 2017 році отримав вищу категорію за спеціальністю травматологія та ортопедія.

На мій погляд, травматологія та ортопедія – найцікавіший і найважливіший розділ клінічної медицини, розділ хірургії, що вивчає профілактику, діагностику та лікування деформацій та порушень функцій кістково-м’язової системи, які є результатом вроджених дефектів, вад розвитку, наслідків травм чи захворювань.
Постійно підвищую свій професійний рівень, беручи участь у конференціях, симпозіумах, присвячених сучасним проблемам травматології. Підвищую свій професійний рівень на тематичних спеціалізованих курсах, присвячених аспектам діагностики та лікування ортопедичних захворювань, травм, захворювань хребта.

Серед багатьох моїх захоплень мене зараз цікавлять новинки регенеративної терапії. У роботі та житті керуюся відомими висловами:

“Лікує хвороби лікар, але лікує природа”, – Гіпократ.

Відгуки

Каріна

Була у лікаря Ніколаєнка Геннадія Степановича, дуже крутий лікар, професіонал свого діла, вислухав, не перебивав, як це роблять лікарі у інших приватних клініках, порекомендував все що потрібно для лікування, все розказав, я в захваті, дуже приємне враження залишилось)) шкода, що таких лікарів дуже мало.

___________________________________________________________________

Олена
Чудовий лікар!
Із своєю проблемою зверталася не один раз до різних фахівців. Результату було “0”!
Прийшовши на прийом до Геннадія Степановича, за одну консультацію, лікар одразу зрозумів у чому може бути проблема. Обстеження це підтвердили і зараз ми проходим курс лікування.
Дуже вдячна і з надією на видужання.