Микитенко Сергій Володимирович

Масажист

Стаж роботи - 10 років

Записатись
Залишити відгук

З 1988 по 2001 рр. навчався в 1-му Київському медичному училищі за фахом «Лікувальна справа» (фельдшер), де також паралельно закінчив курси масажу в 1999 р.

В 2002 р. з метою поліпшення професійних навичок освоїв валео-масаж у навчальному центрі «Терра».

З 2005 по 2008 рр. навчався в Європейському Університеті м. Києва на факультеті «Менеджмент організацій охорони здоров’я» і з 2007 р. сполучав навчання з роботою в Центрі мануальної терапії, де займався лікуванням захворювань опорно-рухового апарата на посаді масажиста й учня мануального терапевта.

Продовжуючи працювати там до 2010 р., паралельно навчався додатковим методикам лікування. В 2008 і 2009 рр. в Інституті нетрадиційної медицини освоїв «Юмейхотерапію» другого ступеня. Також в 2010 р. у Київському медичному університеті УАММ закінчив додатково курси за методикою виконання вправ при захворюваннях хребта методом Юмейхотерапії.

З 2012 р. працюю в приватній клініці на посаді масажиста (мануального терапевта). У цьому ж році одержав японський міжнародний диплом першого ступеня «Юмейхотерапії».

Успішно виліковував сколіоз різних ступенів, коксартрози кульшових суглобів, колінних суглобів і хронічні болі в спині. Займаюся лікуванням гострих і хронічних болів у спині, шиї, плечових і кульшових суглобах, а також багатьох інших захворювань опорно-рухового апарата із застосуванням методик мануальної терапії.

Розроблена мною техніка лімфодренажу, що не має аналогів, може застосовуватися для ефективної боротьби із целюлітом та зайвою вагою.

Відгуки

Виктория Мельничук
Прохожу курс массажа у Сергея уже второй раз. Впервые попала к нему с болями в спине больше года назад. Осталась очень довольна его работой и советами. И уже в этом году, столкнувшись с обострением, я обратилась к нему опять за помощью.
Хочу поблагодарить Сергея за проведенный курс массажа, профессионализм, доброжелательную атмосферу и заинтересованность в улучшении моего здоровья.
Найти хорошего массажиста в большом городе сложная задача. Я искала своего много лет, ведь для меня очень важно не только, чтобы было психологически комфортно с мастером, но и происходило улучшение здоровья – был ощутимый результат работы.
Я искренне рекомендую Сергея как специалиста данной отрасли своим друзьям и коллегам.


Вадим Леонидович
Прекрасный сервис и хоть болеть не хочется, если заболеваешь, лучше прийти сюда. И стоимость приемлемая и врачи профессиональные. Отдельная благодарность Сергею Микитенко, массажисту.


Swan
Замечательный Мастер своего дела! Респектище! Вмиг нщупал болевые точки и фактически исцелил!


Ірина
Слова подяки професіоналусза курс масажу, за надану допомогу.


Валентина Коваленко
Сергей очень хороший специалист. Я ходила на разные массажи, ходила к тайским мастерам… боли отступали всего на несколько дней. Здесь же я получила реальную помощь. Если понадобится массаж – знаю кому идти. Сергей, огромное спасибо